Polska Nasiona amarantusa 25 kg promocja 2021

Cena231.25
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:Polska
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki

Opis

Nasiona amarantusa

Nasiona amarantusa - zawierają sporo witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Głównym elementyem nasion amarantusa jest białko zawierające pakiet aminokwasów egzogennych. Nasiona amarantusa gromadzą W sobie ogromne pokłady żelaza. Ponadto zawierają takie pierwiastki jak wapń, fosfor, potas, magnez, kobalt, jod. Nasiona amarantusa w swym składzie mają nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak: linolowy, oleinowy, linolenowy, skwalen. Na uwagę zasługuje jeszcze zawartość błonnika a także brak glutenu.

Nasiona amarantusa mogą być używane w kuchni np jako kasza do zup, kotletów, pasztetów, ciastek. Może zastąpić płatki owsiane, starczy wymieszać go z jogurtem albo mlekiem.
Nasiona amarantusa cieszą się ogromną popularnością u osób dbających o zdrową, wartościową dietę.

Amarantus to jedna z najstarszych roślin uprawnych świata. Był użytkowany już przez Azteków, Majów I Inków. Nazywany niegdyś "złotem Inków" obecnie używamy określenia " zboże XXI wieku".

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.