Orzechy macadamia w czekoladzie 0.2 kg, CZMA promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:Polska
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Orzechy macadamia w czekoladzie

elementy: orzechy makadamia 51%, czekolada deserowa 49% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna sojowa, aromat: wanilina), substancje glazurujące: guma arabska i szelak. Zawartość masy kakakowej minimum 46,1%.

Orzechy macadamia w czekoladzie BadaPak to pyszne połączenie maślanego smaku chrupiących orzechów z delikatną czekoladą. Tak apetyczna przekąska prócz walorów smakowych dostarczy również niemało wartości odżywczych. Orzechy macadamia to nieocenione źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawierają cenne witaminy, zwłaszcza z grupy B jak też witaminę A i E. Minerały, które odszukamy w ich składzie to potas, żelazo, Wapń, fosfor i magnez.

Orzechy macadamia w czekoladzie BadaPak to smaczna i zdrowa przekąska, która olśni choćby wybrednych łasuchów.

Macadamia to wiecznie zielone drzewo pochodzące z Australii. Uprawiane jest jeszcze w Afryce Południowej i na Hawajach, niemniej jednak to Australia jest największym producentem orzechów macadamia na świecie. Orzeszki posiadają jasny odcień oraz kulisty kształt. Otoczone są grubą skorupą, którą ciężko zlikwidować nawet przy pomocy "dziadka do orzechów".

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia orzechów: RPA. Oblewano czekolada i pakowano w Polsce.

Import i dystrybucja: Viands sp. Z o.o., Spółdzielcza 3, 05-600 Grójec.

Może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, mleko, jaja, gluten, sezam.

Naturalne, niesolone, nieprażone.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.