Orzechy nerkowca "typ 450" cały 1 kg, ON promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Orzechy nerkowca

Orzechy nerkowca BadaPak to jedne z najsmaczniejszych orzechów świata. Są wyjątkowo miękkie, mają delikatny, maślany smak. Zawierają dużo magnezu, potasu i witamin z grupy B. Orzechy nerkowca BadaPak to dodatkowo źródło dwóch silnych przeciwutleniaczy jakim są witaminy E i C, zawierają jeszcze błonnik.

Orzechy nerkowca BadaPak odznaczają się delikatnym, słodkawym smakiem. Dlatego także najlepiej smakują w minimalistycznej postaci, chrupane jako przekąska. Dodatkowo są doskonałą bazą do deserów, dodatkiem do sałatek, musli, a także podstawowym komponentyem kuchni indyjskiej. Warto by znalazły swoje stałe miejsce w każdej kuchni.

Orzechy nerkowca są owocami tropikalnego drzewa o nazwie nanercz. Oryginalnie pochodzą z tropikalnych lasów deszczowych Brazylii. Aktualnie uprawiane są ponadto w Wietnamie i Indiach. Nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi, przypominającemu nerkę.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.