Orzechy pecan 1 kg, PECAN promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Orzechy pecan

Orzechy pecan BadaPak wyglądem przypominają nasze orzechy włoskie jednak zawierają od nich więcej wartości odżywczych. Są perfekcyjnym źródłem przeciwutleniaczy. Orzechy pecan BadaPak dostarczają witaminę C, E, K i witaminy z grupy B (kwas foliowy, B1, B2, B3, B5, B6). Zawierają także dużo cennych minerałów. Są źródłem magnezu, potasu i cynku. Aż 70% ich tłuszczy stanowią tak drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Orzechy pecan BadaPak charakteryzują się słodkim, delikatnym i maślanym smakiem. Wspaniale sprawdzą się jako przekąska. Mogą być dodawane do musli, owsianek czy jogurtów. Będą także pasowały do słodkich deserów, ciasteczek i ciast. Korzyści ze spożywania orzechów pecan BadaPak jest tak mnóstwo, że warto znaleźć dla nich stałe miejsce w swej kuchni.

Orzechy pecan to owoce długowiecznego, solidnego i wysokiego drzewa zwanego orzesznikiem jadalnym lub pekanowym. Naturalnie występuje w Ameryce Południowej i tam znajdują się jego największe uprawy. W mniejszej skali można go spotkać dodatkowo w Australii, Izraelu, Afryce oraz w Chinach.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.