Orzechy włoskie łuskane PREMIUM 1 kg, OW1 promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Orzechy włoskie Premium

Orzechy włoskie Premium BadaPak są wielkie, posiadają przyjemny, słodkawy smak. Są nieprzeciętnie wszystkim znane i szanowane. Swym kształtem przypominają mózg. Orzechy włoskie BadaPak zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Orzechy włoskie zawierają kwas fenelowy i elagowy; minerały: potas, żelazo, cynk, wapń i takie witaminy jak A, B6, C, E.

Orzechy włoskie BadaPak znakomicie smakują jako przekąska. Są pysznym elementem wszelkich deserów i ciast. Mogą służyć jako dodatek do lodów, gofrów. Pokruszone albo w postaci całych połówek będą genialną dekoracją. Należy pamiętać o tym aby przechowywać je w suchym, chłodnym miejscu, poprawnie zamknięte. Pozwoli im to zachować cenne wartości na dłużej.

UWAGA: Jest to produkt sezonowy i wraz z upływem czasu od zbioru zmienia się jego kolor. Towar zmienia odcień na ciemniejszy, ale nadal pozostaje pełnowartościowy.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak w dodatku mogą być danymi literaturowymi.