Badapak Orzechy włoskie łuskane zbiór 2020 1 kg promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Uwaga w produkcie dopuszczalne skażenia skorupą, łuską z orzechów na poziomie 0,1 % Orzechy włoskie łuskane

Orzechy włoskie BadaPak są duże, posiadają przyjemny, słodkawy smak. Są nadzwyczajnie wszystkim znane i cenione. Swoim kształtem przypominają mózg. Orzechy włoskie BadaPak zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Orzechy włoskie zawierają kwas fenelowy i elagowy; minerały: potas, żelazo, cynk, wapń, a także takie witaminy jak A, B6, C, E.

Orzechy włoskie BadaPak wyśmienicie smakują jako przekąska. Są pysznym elementem wszystkich deserów i ciast. Mogą służyć jako dodatek do lodów, gofrów. Pokruszone lub w postaci całych połówek będą doskonałą dekoracją. Należy pamiętać o tym żeby przechowywać je w suchym, chłodnym miejscu, należycie zamknięte. Pozwoli im to zachować cenne wartości na dłużej.

Orzech włoski jest długowiecznym drzewem liściastym. Cechuje się szerokim pniem i rozbudowaną, szeroką koroną. Owoce kryją się w zielonej łupinie, która dojrzewając brązowieje i odpada odsłaniając brązową skorupkę, to w niej właśnie znajduję się smaczny owoc. Orzechy włoskie występują w głównej mierze w Europie, Ameryce, a także Azji.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.