Orzechy ziemne krojone 2/4 arachidowe (kostka 2 do 4 mm) 5 kg promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj orzechy

Opis

Orzechy ziemne krojone 2/4 arachidowe (kostka 2 do 4mm)

Orzechy ziemne BadaPak mimo że są kaloryczne warto je jeść. Zawierają nad wyraz dużo tłuszczów jedno, a także wielonienasyconych. Są to tak zwane prawidłowe tłuszcze. Fistaszki BadaPak to też duże źródło białka. Są zasobne w witaminę B3 i magnez, potas, fosfor, wapń, żelazo i cynk.

Orzechy ziemne krojone BadaPak to wspaniały dodatek do wypieków, deserów i ciasteczek. Pokrojone w wygodne, śladowe kosteczki posłużą na dodatek jako dekoracja i posypka ciast, lodów oraz wielu innych deserów.

Orzechy ziemne, arachidowe należą do roślin strączkowych, których owoce wypychane są pod ziemie i tam, na głębokości około 5cm dopiero dojrzewają. Fistaszki ulokowane są w miękkiej, jasnej skorupce, która posiada w sobie dwie sztuki orzeszków. Wiodący producenci to Chiny, USA, Argentyna.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.