Pistacje łuskane niesolone zwykłe 1 kg, OPS promocja 2023

Cena101.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj pistacje

Opis

Pistacje łuskane niesolone zwykłe

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to bardzo pyszna przekąska. W ich składzie odnajdziemy obfite pokłady potasu – zawierają go najwięcej ze wszystkich orzechów. Są dobrym źródłem cennego fosforu, magnezu, wapnia, cynku i sodu. Jako jedyne ze wszelkich orzechów zawierają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wśród witamin na wyróżnienie zasługuje bogata zawartość wit B6 jak także pozostałych witamin z gruby B: ryboflawiny, niacyny, tiaminy, kwasu foliowego. Na dodatek orzeszki te dostarczają białko i błonnik pokarmowy.

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to najzdrowsza wersja tych orzeszków. Są także niskokaloryczne, jeden drobny orzeszek gromadzi tylko 3 kcal. Najlepiej spożywać je bezpośrednio. To genialna przekąska w ciągu dnia. Ponad to pistacje łuskane BadaPak można dodawać do deserów, ciast, pasztetów, sałatek. Można z nich przyrządzić także pesto.

Pistacja to roślina, która obejmuje kilkanaście gatunków drzew. Drzewo pistacjowe wydaje owoce co dwa lata. Rosną one w kiściach przypominających winogrono. Gdy dojrzeją ich skorupki pękają i odkrywają orzeszki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane ponadto sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.