Pistacje łuskane niesolone zwykłe 5 kg, OPS promocja 2023

Cena535.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj pistacje

Opis

Pistacje łuskane niesolone zwykłe

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to wyjątkowo pyszna przekąska. W ich składzie odszukamy pokaźne pokłady potasu – zawierają go najwięcej ze wszelkich orzechów. Są korzystnym źródłem cennego fosforu, magnezu, wapnia, cynku i sodu. Jako jedyne ze wszystkich orzechów zawierają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wśród witamin na wyróżnienie zasługuje bogata zawartość wit B6 jak ponadto pozostałych witamin z gruby B: ryboflawiny, niacyny, tiaminy, kwasu foliowego. Ponadto orzeszki te dostarczają białko i błonnik pokarmowy.

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to najzdrowsza wersja tych orzeszków. Są także niskokaloryczne, jeden niepokaźny orzeszek posiada tylko 3 kcal. Najlepiej spożywać je bezpośrednio. To rewelacyjna przekąska w ciągu dnia. Ponad to pistacje łuskane BadaPak można dodawać do deserów, ciast, pasztetów, sałatek. Można z nich przyrządzić także pesto.

Pistacja to roślina, która obejmuje kilkanaście gatunków drzew. Drzewo pistacjowe wydaje owoce co dwa lata. Rosną one w kiściach przypominających winogrono. Gdy dojrzeją ich skorupki pękają i odkrywają orzeszki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.