Żurawina cała niesłodzona suszona Canada 0.1 kg promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj suszone owoce

Opis

Żurawina cała niesłodzona suszona Kanada

Żurawina cała niesłodzona Kanadyjska BadaPak pozbawiona jest w 100% dodatków. Na wytworzenie jej 1 kg potrzeba aż 12 kg świeżego owocu. Jest szczególnie lekka. W tych niepozornych owocach kryje się cała moc parametry prozdrowotnych. Zawiera obfite ilości witaminy A, C, E i witamin z grupy B (tiaminę ryboflawinę). Obok witamin owoc ten jest prawidłowym magazynem ważnych minerałów: żelaza, potasu, fosforu, jodu i miedzi. Posiada szerokie ilości przeciwutleniaczy: polifenole oraz proantocyjanidyny. Żurawina suszona kanadyjska BadaPak dostarcza cennego błonnika oraz garbniki, taninę, kwas cytrynowy i jabłkowy.

Żurawina suszona Kanadyjska BadaPak jest produktem w pełni naturalnym. Charakteryzuje się cierpkim, słodko-kwaśnym smakiem. Stanie na wysokości zadania jako dodatek do śniadań – owsianki czy musli. Żurawina suszona tworzy także wyśmienite połączenie z potrawami mięsnymi, a także serami.

Żurawina jest wiecznie zielonym, wieloletnim krzewem szanującym podmokłe, bagienne tereny. Jej owoce są śladowe, czerwone, przypominające borówki. Zbiory żurawiny trwają od połowy września, aż do początku listopada.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.