Badapak Żurawina suszona cała "premium" słodzona sokiem jabłkowym 11.34 kg promocja 2023

Cena482.04
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:BadaPak
Kategoria:Bakalie, orzechy, wiórki
Rodzaj suszone owoce

Opis

Żurawina suszona cała „Premium" słodzona sokiem jabłkowym

elementy: żurawina, sok jabłkowy, olej słonecznikowy

Żurawina suszona Premium BadaPak dzięki temu, że suszona jest całkowicie nie uległa mocnemu wyciśnięciu co dzieje się w przypadku żurawiny ciętej. Owoc ten wyjątkowo bogaty skład. Dzięki zawartości kwasu benzoesowego, zachowuje swoje cechy przed długi okres czasu. Jednym z bardziej wartościowych komponentów żurawiny jest błonnik mający wysoką zawartość nierozpuszczalnej frakcji. Poza nim owoce te to solidne źródło minerałów: fosforu, potasu, magnezu, manganu i jodu. Witaminy jakie dostarczamy spożywając żurawinę to witamina A, C (kwas askorbinowy), E, K, a także witaminy z grupy B (ryboflawinę, tiaminę i zwłaszcza wit B6).

Żurawina suszona Premium BadaPak sugerowana jest do wszelkiego rodzaju deserów, ciast, ciasteczek, owsianek, musli, jogurtów. Kulinarne zastosowanie żurawiny nie ogranicza się tylko do słodkości. Będzie ona też korzystnym dodatkiem do duszonych i pieczonych mięs. Suszone owoce można dodawać do nalewek a także sporządzić z nich aromatyczny i zdrowy napar.

Żurawina to krzew osiągający maksymalnie 1,5 m. Roślina ta lubi podmokłe, bagniste tereny, jest wiecznie zielona a jej ciemnoczerwone owoce zbierane są od połowy września aż do końca listopada. Największą popularnością cieszą się owoce pochodzące z Ameryki Północnej.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.