Bandaż Piankowy Cederroth Soft Foam Bandage Blue 4,5 M, 51011010 promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Cederroth
Kategoria:Bandaże
Długość 4.5 m

Opis

Samoprzylepny bezklejowy plasterCederroth Soft Foam Blue to jednocześnie plaster i bandaż. Opatrunek nadaje się na każdą drobną ranę i dobrze się trzyma bez względu na temperaturę, wilgotność czy kontakt z wodą.

Tutaj odszukasz Dozownik do plastra Soft NEXT Snögg.. Samoprzylepny bezklejowy plaster Cederroth Soft Foam Bandage Blue 4,5 m 51011010 to jednocześnie plaster i bandaż. Opatrunek nadaje się na każdą drobną ranę i prawidłowo się trzyma bez względu na temperaturę, wilgotność czy kontakt z wodą.

Tutaj odnajdziesz Dozownik do plastra Soft NEXT Snögg.Plastry bez kleju?? Jak to osiągalne? Czy wiesz, że istnieją plastry, które nie będą się odklejać po wzięciu kąpieli? Poznaj produkty opatrunkowe Cederroth – unikatowe w swojej kategorii wyroby wspaniale spełniające swoje funkcje, a zarazem są niezmiernie proste i komfortowe w użyciu.

W domu czy w warsztacie plastry bezklejowe Soft Next stanowczo sprawne opatrzenie ran, a także wygodne używanie – można w nich bezproblemowo wykonywać codzienne czynności, choćby te, które wymagają kontaktu z wodą.

mają niezwykłe parametry: przykleja się samo do siebie i nie zawierają kleju i lateksu, a mimo to perfekcyjnie utrzymują się na swym miejscu, nie przyklejając się do ran, włosów czy skóry.Są to świetne plastry dla najmłodszych, które nie ograniczą ich codziennej aktywności.

To czyni towar najmocniej uniwersalnym na rynku. Można?W pudełku znajduje się rolka o szerokości 6 cm i długości 4,5 m.Nie przylepia się zbyt konkretnie do rany, skóry ani włosówRolka 4,5 mBez lateksuPlaster bez klejuDo użytku w wodzieElastycznyTrwałość: 5 lat