Bateria Alveus Estera 2099005 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bateria Alveus Estera 2099005 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 238.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Bateria kuchenna ESTERA ALVEUS
238.00
Leroy Merlin
Alveus Estera 2099005
258.00
Completo.pl

Parametry

Producent:Alveus
Kategoria:Baterie kuchenne
Montaż stojąca
Kolor czarny
Kod producenta 2099005

Opis

Bateria jednootworowa stojąca, z ruchomą wylewką może być zamontowana bezpośrednio na zlewozmywaku albo w blacie kuchennym. Bateria w wykończeniu lśniącej czerni, doskonale nadaje się do szklanych zlewozmywaków.

Będzie także niebanalnym uzupełnieniem dla innych aranżacji kuchennych np. Takiej gdzie dominują czarne dodatki, albo kontraście z białymi szafkami kuchennymi.Bateria wyekwipowana jest w system konstrukcji Easy Fix, który nie wymaga wykorzystywania narzędzi.

Nie przysparza to trudności w dokręcaniu jak w sytuacji konwencjonalnego systemu, gdzie należy stosować klucze nasadowe, a także śrubokręty, którymi operowanie pod zlewozmywakiem jest nie lada wyzwaniem. Wszystko dokręcisz i uregulujesz zaciskając pokrętło dłońmi.

sprężyste wężyki montażowe 3/8" gwarantują prostą i szybką instalację do ciepłej i zimnej wody.Bateria ESTARA tworzona jest kompletnie ze stali szlachetnej, która jest nierdzewna, a przez to wyjątkowo higieniczna i trwała.