Bateria Kohlman Nexen QW180U promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bateria Kohlman Nexen QW180U oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Kohlman bateria umywalkowa podtynkowa QW180U Nexen
699.00
inVerno Centrum Łazienek
KOHLMAN NEXEN Bateria umywalkowa podtynkowa, chrom QW180U * WYSYŁKA GRATIS
704.00
Łazienka Jutra

Parametry

Producent:Kohlman
Kategoria:Baterie umywalkowe
Montaż podtynkowa
Ilość uchwytów jednouchwytowa
Kolor chrom
Kod producenta QW180U

Opis

B ateria umywalkowa podtynkowa QW180U Nexen, głowica ceramiczna, składnik podtynkowy, wykończenie chrom, perlator

KOHLMAN to stosunkowo nowa producent w świecie armatury. Wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością i funkcjonalnością jest jej głównym atutem.

W trosce o jakość naszych artykułów nie idziemy na żadne kompromisy. Baterie producenta KOHLMAN przekonują starannym doborem materiałów niepodatnych na energiczne stosowanie i unikalny mikroklimat (wilgoć, para, zmiany temperatury). Wykonane są według najnowszej technologii sanitarnej, a wykorzystane materiały są najwyższej jakości, trwałe i przystępne do utrzymania w czystości.

To co dziś wyznacza trendy, powinno także jutro robić wrażenie. Dzięki intensywnym badaniom rynku i szerokiej swobodzie i rozciągliwości w projektowaniu producent KOHLMAN oferuje unikatowy design. Najwyższej jakości mosiądz powleczony czystym chromem w połączeniu z oryginalnym wzorem tworzą kombinację luksusu, elegancji i funkcjonalności.

Produkty nasze rewelacyjnie nadają się do wnętrz tradycyjnych jak i innowacyjnych, a ich uniwersalne piękno nada wyrazu i charakteru każdej przestrzeni. Marka KOHLMAN to prosty sposób na stworzenie nieszablonowego wnętrza w wyrafinowanym stylu.

Wszystkie produkty marki KOHLMAN objęte są 5 letnią gwarancją producenta ( dotyczy

szczelności korpusów baterii ) Węże, słuchawki, głowice ceramiczne, głowice termostatyczne,

mają 24 miesięczną gwarancję.

Gwarancja nie dotyczy:
- wad wynikających z niewła ściwego używania
- usterek powstałych w wyniku nieprawidłowego konstrukcji
- uszkodzeń spowodowanych skażeniem wody
- uszkodzeń mechanicznych