Baterie ultra power aaa 8szt. marki Duracell promocja 2021

Cena49.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:DURACELL
Kategoria:Baterie
Typ R03 (AAA)
Ilość sztuk 8

Opis

Te jednorazowe alkaliczne baterie AAA, zaprojektowane z myślą o wymagających aplikacjach, takich jak aparaty fotograficzne, lampy błyskowe, trymery do brody i podobne urządzenia, należą do najdłuższej linii akumulatorów Duracell.

Ten komplet 8 komórek jest korzystnym wyborem, jeśli posiadasz tylko kilka takich maszyn. Dzięki postępom, takim jak więcej nadprzewodzącej zawartości cynku i wilgoci, więcej dwutlenku manganu i czystszych materiałów, ta linia komórek gwarantuje do 40% więcej mocy aniżeli linia Plus Power.

Oznacza to oszczędności dla Ciebie, ponieważ rzadziej kupujesz zamienniki. Każda bateria jest jeszcze zaopatrzona we zaimplementowany tester, dzięki temu masz pewność, iż masz pełny potencjał z każdego ogniwa.

Dzięki tym akumulatorom możesz lepiej poczuć swój ślad węglowy, ponieważ są one pakowane w tekturę z 85% zawartości pochodzącej z recyklingu i nie zawierają rtęci. Na koniec każdy akumulator jest testowany fabrycznie pod kątem wycieków i zapewnienia pełnego napięcia w obiekcie mającym certyfikat ISO 9001 i ISO1 14004....