Frywolny Komplet Biustonosz i Spódnica z Rozcięciem z Tyłu S | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA promocja 2024

Cena221.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:demoniq
Kategoria:Bielizna Sado Maso
Rodzaj zestawy

Opis

W pakiecie: Biustonosz z usztywnianą miseczką 2-u funkcyjna spódnica z ekspresem z tyłu pakiet obejmujący biustonosz i spódnicę. Biustonosz posiada usztywnianą konstrukcję, dzięki czemu atrakcyjnie ukazuje widoczne pod czarną siateczką piersi.

regulowane ramiączka i 2-u stopniowe zapięcie z tyłu usprawniają przypasowanie. Spódnica z przodu uwydatnia się obfitymi, metalowymi kółkami efektownie ukazującymi się na tle matowej czarni ekoskóry. Z tyły metaliczny ekspres z dekoracyjnym suwakiem, a także pionowe wycięcie spódnicy – nakłaniają do widowiskowych, wspólnych zabaw.

Z przodu pod materiałem spódnicy są ukryte 2 czarne tasiemki, które można spiąć z kółeczkami, podnosząc przód spódnicy i przedstawiając nogi. Zdjęcia prezentują funkcję długiej i krótkiej wersji spódnicy. Cechy szczególne: Biustonosz z usztywnioną konstrukcją, dostosowywanymi ramiączkami i 2-u stopniowym zapięciem z tyłu Spódnica 2-u funkcyjna – długa albo po zapięciu pasków krótka z przodu Wytrzymały zamek oporny na zrywanie i uszkodzenia dekoratywny suwak przy zamku Wzmacniające przeszycia w miejscach wrażliwych na rozerwanie kolor bielizny: czarny dostępne wymiary bielizny: S,M,L,XL,XXL Skład bielizna: siateczka: 100% polyester // ekoskóra: 95% polyester, 5% elastan