Abarqs Bieżnia treningowa elektryczna bz-40 (5908239696979) promocja 2021

Cena1184.6
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Dwunastka

Parametry

Producent:ABARQS
Kategoria:Bieżnie

Opis

Bieżnia Abarqs BZ-40 to wysokiej jakości, bieżnia elektryczna, dedykowana do użytkowania domowego. Bieżnia została zaopatrzona w zaawansowany komputer o bogatej funkcjonalności i konkretny silnik o mocy 2 KM.

mocna konstrukcja w połączeniu z dużą powierzchnią użytkową o rozmiarach 110 x 40 cm i nośnością (dopuszczalnym obciążeniem) do 110 kg, zagwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów treningowych i program manualny, który zezwala na dobranie programu treningowego według własnych potrzeb.

wyświetlacz bieżni wyświetla wszelkie potrzebne podczas treningu dane takie jak: szybkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Uzupełniające zalety sprzętu to gniazdo do podłączenia słuchawek, czujniki tętna w uchwytach, wysoka prędkość maksymalna - 12 km/h, kółka transportowe i poręczny uchwyt na książkę, tablet, inne urządzenia elektroniczne.

Dzięki tym właściwościom, Bieżnia Abarqs BZ-40 stała się szczególnie modnym modelem bieżni do domu.
  • Niski poziom hałasu zapewnia wysokiej klasy silnik. Bieżnia pracuje zatem cicho, dzięki temu perfekcyjnie nadaje się do mieszkań.
  • Bieżnie została doposażona o system składania do pionu i rolki transportowe upraszczające jej przemieszczanie po zakończonym treningu.
  • Komputer, który wyświetla wszystkie atrybuty biegu, m.in.: dystans, czas, szybkość, tętno, spalone kalorie
  • Bieżnia proponuje 12 gotowych programów o przeróżnym stopniu zaawansowania treningu.

rozmiar i waga:

waga: 33 kg
rozmiary opakowania: 24 x 67 x 144 cm.[wys x szer x dł]
waga z opakowaniem: 39 kg