Abarqs Bieżnia treningowa elektryczna bz-45.5.m.e promocja 2021

Cena2178.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Dwunastka

Parametry

Producent:ABARQS
Kategoria:Bieżnie

Opis


Bieżnia Abarqs BZ-45.5.M.E to wysokiej jakości, bieżnia elektryczna, przeznaczona do wykorzystania domowego.

Bieżnia została wyposażona w zaawansowany komputer o bogatej funkcjonalności i potężny silnik o mocy 3 KM.

potężna budowa w połączeniu z dużą powierzchnią użytkową o rozmiarach 450 x 1240 mm i nośnością (dopuszczalnym obciążeniem) do 140 kg, gwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów treningowych, a także program manualny, który pozwala na dobranie programu treningowego według własnych potrzeb.

wyświetlacz bieżni LCD Wyświetla wszelkie niezbędne w trakcie treningu dane takie jak: prędkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Dodatkowe mocne strony sprzętu to gniazdo do podłączenia słuchawek, port USB, czujniki tętna, wysoka szybkość maksymalna - 19km/h, kółka transportowe.

Dzięki tym właściwościom,
Bieżnia Abarqs BZ-45.5.M.E stała się bardzo popularnym modelem bieżni do domu.Bieżnia jest zaopatrzona w specjalne CS - Cushioning System (8szt) wkładki redukujące hałas i wstrząsy. Niski poziom hałasu zagwarantuje też wysokiej klasy silnik. Bieżnia pracuje zatem cicho, dzięki temu świetnie pasuje do mieszkań.
  • Bieżnie została doposażona o system składania do pionu i rolki transportowe usprawniające jej przemieszczanie po zakończonym treningu.
  • Komputer, który wyświetla wszystkie parametry biegu, m.in.: dystans, czas, prędkość, tętno, spalone kalorie
  • Bieżnia oferuje 12 gotowych programów o rozmaitym stopniu progresywnia treningu.
  • Nasza bieżnia ma kąta nachylenia który ustawisz przyciskami z rączek albo z panelu sterowani 0-15% - to kolejne mocne strony tej bieżni.
rozmiar i waga:

waga: 56 kg
rozmiary opakowania: 32,5 x 76 x 169 cm.[wys x szer x dł]
waga z opakowaniem: 65 kg