Bieżnia treningowa elektryczna cardio c20 marki Scud promocja 2019

Cena2999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:SCUD
Kategoria:Bieżnie

Opis

SCUD Cardio C20 to bardzo cicha i wytrzymała bieżnia stacjonarna wyposażona w silnik elektryczny o mocy 5,0 KM, który pozwala osiągnąć prędkość od 0,3 km/h do 18 km/h. Solidna konstrukcja pozwala na stosowanie bieżni osobom o wadze choćby do 140 kg, a programy treningowe sprawią, że trening będzie bardziej urozmaicony, dzięki czemu szybciej osiągniesz zamierzone efekty.

Oferowany poprzez nas sprzęt posiada pas bieżny o rozmiarach 135 x 47 cm, który ma możliwość elektronicznej regulacji jego kąta nachylenia w przedziale 0 - 15 % (bieg pod górkę).

Bieżnia zaopatrzona została w wielofunkcyjny komputer z podświetlanym wyświetlaczem, dzięki kóremu będziesz mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas, szybkość, tętno, przebieg programu treningowego itp. Komputer pozostał także wyekwipowany w wejście USB, AUX, co pozwala na słuchanie wybranej przez siebie muzyki w trakcie treningu.

Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w uchwytach na dłonie będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls. W uchwytach na dodatek zostały umieszczone przyciski sterujące, dla łatwiejszej zmiany informacji funkcji w trakcie biegu. Obfitym atutem bieżni jest także system ANTISHOCK, czyli amortyzacji pasa bieżnego.

Wszystkie powyższe cechy powodują, że bieżnia nie tylko zaspokoi wymagania początkujących ale także zaawansowanych użytkowników.

Przechowywanie nieużywanej bieżni po zakończonym treningu jest bezproblemowe, gdyż posiada ona możliwość prostego składania do pionu. Nie musimy się również martwić jej przenoszeniem, ponieważ została wyposażona w rolki transportowe, dzięki którym łatwo przewieziemy ją np. Do innego pokoju.

Najważniejsze informacje:
  • Moc silnika: 3.5 KM
  • prędkość 0.30 - 18 km/h
  • Maksymalna waga użytkownika: 140 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca