Kij bilardowy II cz. McDermott Lucky L13 promocja 2021

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sklep.Bilardkaz.pl

Parametry

Producent:Lucky
Kategoria:Bilard i snooker
Rodzaj kij

Opis

Kij bilardowy II cz. McDermott Lucky L13 Kije z linii LUCKY są zaprojektowane, skonstruowane oraz dystrybuowane z 3-letnią gwarancją wyłącznie przez producenta McDermott. Mieszanka wysokogatunkowego klonu, a także warstwy graficzne, z których składa się kij, genialną jakość dla najmocniej solidnych uderzeń.

Charakterystyka: Szczytówka tworzona z nad wyraz twardego i rozciągliwego klonu cukrowego „Hard Rock Maple" Klejony, skórzany tip o średnicy 13 mm Rękojeść w ELEKTRYZUJĄCYM kolorze, TOP TEGO SEZONU! Gwint 3/8’’ – 10 Owijka z nici irlandzkiej Zmienny system wagi 19-19,5 oz Od 1968 roku kije marki McDermott stale zwiększają swoją jakość, zgodnie z oczekiwaniami graczy wobec fachowych kijów bilardowych.

Produkty McDermott zyskały światową sławę dzięki swojej bezawaryjności i najwyższej jakości wykonania. Wszystkie kije McDermott są wytwarzane w USA.Tylko po rygorystycznych oględzinach kij lub szczytówka mogą otrzymać atest Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych.

Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.McDermott wybiera jedynie najkorzystniejsze drzewa z całego globu do produkcji swoich kijów.

Szczytówka jest wytwarzana z najwyższej jakości drzewa klonowego, co zagwarantuje nieprzeciętną i wyśmienitą barwę. Do każdego zakupionego w naszym sklepie kija bilardowego dołączamy zdzierak w formie listewki razem z instrukcją poprawnej obróbki tipa GRATIS Jako Regionalny Dealer firmy McDermott zapewniamy najlepsze ceny i wieczystą gwarancję producenta!

- detale tutaj >>zobacz jak powstają niezwykłe kije McDermott<<