Lucky Kij bilardowy ii cz. mcdermott l6 (0812351010931) promocja 2021

Cena269.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sklep.Bilardkaz.pl

Parametry

Producent:Lucky
Kategoria:Bilard i snooker
Rodzaj kij

Opis

Kij bilardowy II cz. McDermott Lucky L6 Kije z serii LUCKY są zaprojektowane, skonstruowane, a także dystrybuowane z 3-letnią gwarancją wyłącznie przez markę McDermott. Mieszanka wysokogatunkowego klonu i warstwy graficzne, z których składa się kij, genialną jakość dla najszczególniej konkretnych uderzeń.

Charakterystyka: Szczytówka wytwarzana z niezwykle twardego i elastycznego klonu cukrowego „Hard Rock Maple" Klejony, skórzany tip o średnicy 13 mm Rękojeść w spektakularnym kolorze czerwonym Gwint 3/8’’ – 10 Owijka z nici irlandzkiej Zmienny system wagi - 19-19,5 oz Od 1968 roku kije firmy McDermott stale zwiększają swoją jakość, zgodnie z wymaganiami graczy wobec mistrzowskich kijów bilardowych.

Produkty McDermott zyskały światową sławę dzięki swej inspiracji, bezusterkowości, i najwyższej jakości wykonania. Wszystkie kije McDermott są wytworzone w USA. Tylko po rygorystycznych oględzinach kij, lub szczytówka mogą dostać certyfikat Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych.

Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana. McDermott wybiera jedynie najlepsze drzewa z całego globu do produkcji swych kijów.

Szczytówka jest wytworzona z najwyższej jakości drzewa klonowego, co zagwarantuje wspaniałą oraz znakomitą barwę. Do każdego zakupionego w naszym sklepie kija bilardowego dołączamy zdzierak w formie listewki razem z instrukcją poprawnej obróbki tipa GRATIS Jako Regionalny Dealer producenta McDermott zapewniamy najkorzystniejsze ceny i wieczystą gwarancję producenta!

- detale tutaj >>zobacz jak powstają niezwykłe kije McDermott<<