Silniejszy każdego dnia - ross edgley, oprawa broszurowa promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Silniejszy każdego dnia - ross edgley, oprawa broszurowa oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 40.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Silniejszy każdego dnia
40.19
TaniaKsiazka.pl
Silniejszy każdego dnia. Droga do formy. Jak trenować na czymkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek
43.84
Libristo.pl
Silniejszy każdego dnia. Droga do formy - Ross Edgley
54.99
OSMPower.pl

Parametry

Producent:Sine Qua Non
Kategoria:Biografie i wspomnienia
ISBN 9788381292061
Oprawa broszurowa
Autor Ross Edgley
Wydawnictwo Sine Qua Non
Ilość stron 352
Rok wydania 2020

Opis

Niemożliwe nie istnieje!

Efekt dziesięcioletnich podróży Rossa Edgleya, w trakcie których autor poznawał metody treningowe i techniki wykorzystywane poprzez mistrzów olimpijskich, rekordzistów i niepokonanych wojowników z całego świata i testował ich skuteczność na sobie w najszczególniej ekstremalny sposób: pokonując triatlon z 45-kilogramową kłodą przytroczoną do ciała, ciągnąc półtoratonowy pojazd na dystansie maratonu czy wspinając się po linie na wysokość Mont Everestu.

Przejmij kontrolę nad własną formą.

"Silniejszy każdego dnia. Droga do formy. Jak trenować na czymkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek" zawiera ergonomiczne wskazówki nie tylko dla prawdziwych wielbicieli aktywności fizycznej, lecz też zupełnych laików w tej dziedzinie. To kompleksowe spojrzenie na budowanie zdrowia i kondycji na wszystkich płaszczyznach życia. Pozycja posiada rady dotyczące przygotowania do treningów, zwraca uwagę na optymalne podejście do odżywiania, a także dostarcza szerokiej dawki motywacji. Czas zejść z kanapy już dziś!

Z Silniejszy każdego dnia. Droga do formy dowiesz się wszelkiego o budowie mięśni, zasadach odżywiania oraz trikach, które pomagają utrzymać się na ścieżce trwałych postępów. Poznasz zestawy ćwiczeń i programy treningowe, których wydajność Edgley, przygotowując się do pobicia kolejnych rekordów świata, sprawdził na samym sobie. Dzięki połączeniu naukowej wiedzy, doświadczeń i najróżniejszych perspektyw lepiej niż inni zrozumiesz całą złożoność terminów „kondycja" i „przygotowanie fizyczne".

Ta śmiała i rewolucyjna książka wyniesie Cię na taki poziom skuteczności, jaki gotowy jesteś osiągnąć!

Co mówią o książce inni:


Ross Edgley niczego nie robi połowicznie. Gdy postanowił, iż przebiegnie maraton, dokonał tego, ciągnąc samochód. Pewnego razu zaś ukończył triatlon przywiązany do 45-kilogramowego pnia drzewa. Silniejszy każdego dnia jest tak samo śmiałą książką, czerpiącą z dziesięciu lat doświadczeń autora w przemyśle atletycznym. Jest to kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zrzucić kilogramy, wytwarzać mięśnie i osiągać choćby najistotniej ambitne cele fitnessowe. Treningi nie uwzględniają ćwiczeń z pniem drzewa.

- „GQ Australia"


Silniejszy każdego dnia koncentruje się na podstawowych ruchach treningowych, ukazując, że można je wykonywać nie tylko na siłowni czy w zaciszu salonu. Przyroda może stać się twoją siłownią – kamienie posłużyć za ciężarki, a pnie drzew bądź ławki za stepper. „Piękno podstawowych ruchów leży w tym, iż można je wykonać wszędzie i bez sprzętu treningowego".


- Peta Bee, „The Times"


Autor zabiera czytelnika w ciekawą, całkowitą przygód, wysiłku i humoru podróż po świecie. Jej celem jest znalezienie drogi do stania się wszechstronnie efektywnym i zdrowym człowiekiem.


- Bartłomiej Falkowski / Bartek Trenuje


A U T O R