Kratki August czarny z certyfikatem tÜv - wysyłka gratis promocja 2020

Cena2830.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie RACZYŃSKI KOMINKI KOTŁY PIECYKI

Parametry

Producent:Kratki
Kategoria:Biokominki

Opis

informacje techniczne

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 67,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 115,00

Wysokość (cm) 97,90

Głębokość (cm) 36,00

dokument TÜV Tak

Kolor czarny

wariant biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to jeszcze genialne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego konsekwencją jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek wznosi temperaturę choćby do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Tworzone ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

komfortowE używanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Osiągalna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika zmniejsza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.