Jupiter czarny z certyfikatem tÜv - wysyłka gratis marki Kratki promocja 2020

Cena2940.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie RACZYŃSKI KOMINKI KOTŁY PIECYKI

Parametry

Producent:Kratki
Kategoria:Biokominki

Opis

informacje technologiczne

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 63,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 98,80

Wysokość (cm) 99,35

Głębokość (cm) 35,50

certyfikat TÜV Tak

Kolor czarny

rodzaj biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie


atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to także wyśmienite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek wznosi temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wykonane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

wygodnE używanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Na dodatek wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika obniża zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.