Kratki biokominek delta 2 czarny qube z certyfikatem tÜv (5901350073476) promocja 2020

Cena598.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Castorama

Parametry

Producent:KRATKI
Kategoria:Biokominki

Opis

Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Wytworna forma pozwala podkreślić aranżacja zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to także znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i wkład chłonny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. W dodatku do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez wykorzystywania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.