phantasma tower kominek etanolowy biokominekstal nierdzewna marki Oneconcept promocja 2020

Cena569.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:OneConcept
Kategoria:Biokominki

Opis

Nie ma nic bardziej przyjemnego aniżeli prawdziwy ogień: kominek etanolowy oneConcept Tower ekspresowo roztoczy przytulną, romantyczną atmosferę. Obsługa kominka jest niezwykle prosta: starczy wlać etanol do komory spalania, następnie zapalić go i gotowe!

Kominek etanolowy Phantasma Tower nie wymaga przewodu wylotowego, tak więc można go ustawić wszędzie tam, gdzie pożądany jest płonący ogień bez dymu i bez sadzy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można go zawiesić na ścianie.

Palnik bezpieczeństwa o obszerności 600 ml uwydatnia się ma przy tym czasem palenia do 4 godzin. Płomień można kontrolować w prosty sposób za pośrednictwem zintegrowanego przyrządu do gaszenia płomienia.

nowoczesny design kominka na etanol Phantasma Tower oraz zaimplementowane materiały ze stali nierdzewnej przyciągają wzrok i wyśmienicie wtapiają się w każde otoczenie. Konstrukcja z bezpiecznego szkła bezpiecznego z gumowymi nóżkami chroni podłogę i zapewnia zrównoważoną podstawę.

Czy to jako centralny dekoratywny, czy też jako wyszukany szczegół: Kominek oneConcept Phantasma Tower sprawi, iż będziesz mógł cieszyć się widokiem migoczących płomieni w każdym pokoju.