Pinus czarny z certyfikatem tÜv - wysyłka gratis marki Kratki promocja 2020

Cena2940.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie RACZYŃSKI KOMINKI KOTŁY PIECYKI

Parametry

Producent:Kratki
Kategoria:Biokominki

Opis

dane technologiczne

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 66,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 114,00

Wysokość (cm) 96,00

Głębokość (cm) 32,00

certyfikat TÜV Tak

Kolor czarny

typ biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to na dodatek perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego konsekwencją jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek unosi temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

komfortowE użytkowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika zmniejsza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.