Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy promocja 2020

Cena1759.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ERGODESK

Parametry

Producent:Ergodesk
Kategoria:Biurka

Opis

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja, a także wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk zarówno poprzez niemało lat, jak i przez osoby w różnorodnym wieku – największa wygodę zapewnia dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę użytkowania zagwarantuje przeciwpoślizgowa podkładka i regulacja pochylenia blatu do 60 poziomów, dodatkowa nadstawka powoduje, że wszystkie konieczne do nauki pomoce są zawsze pod ręką, dostępna jest wielka gama odcieni, długowieczność zaimplementowane w produkowaniu materiały, m.in.

bardzo trwała stal węglowa. Właściwości typowe: Całkowite rozmiary blatu: 120*67,5 cm wymiary pochylanej części: 80*42 cm rozmiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 stopni Waga: 47,75 kg przystępne barwy: brązowy – dostępny od ręki niebieski, a także różowy – czas realizacji około 21 dni.

Meble są w pełni organiczne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zagwarantuje ich zaimplementowana w ich produkcji wysokojakościowa płyta MDF klasy E-1. Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo przy pomocy wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu albo podnośnika.

Regulacja jest całkowicie bezpieczna i na tyle nieskomplikowana, że może ją wykonać dziecko. Kąt nachylenia blatu biurka możliwy jest do regulowania za pomocą dwóch mechanizmów – dyferencjalnego albo podnośnika Meble są rewelacyjne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm.

W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu upraszczający trafne ustawienie. Meble rosnące wraz z dzieckiem tworzone są zgodnie z najnowszymi technikami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej używanymi w tworzeniu mebli szkolnych i dziecięcych.

Wysoka jakość , a także absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi atestami ISO9001 i SGS. BIURKO dostosowywanE przeznaczonE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM