Biurko regulowane Ergodesk Torino z nadstawką - Brązowy, HYA-C120N promocja 2020

Cena1359.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ERGODESK

Parametry

Producent:Ergodesk
Kategoria:Biurka

Opis

Charakterystyka biurka Ergodesk Torino z nadstawką: nadstawka pełni rolę półki sprawiając, iż dziecko wszystko ma pod ręką, na blacie biurka zamontowana jest podkładka antypoślizgowa, dodatkowa sekcja boczna upraszcza przechowywanie materiałów biurowych, z boku zamontowany jest haczyk do wieszania plecaka, regulacja wysokości blatu umożliwia ustawienie go od 58 do 78 cm od podłogi (wysokość odpowiednia dla osób o wzroście od 125 do 175 cm), regulacja nachylenia blatu pozwala dowolnie przystosować go do pożądanych czynności, został on wyprodukowany z bezpiecznej i organicznej płyty MDF klasy E1, biurko jest nad wyraz wytrzymałe m.in.

dzięki elementom spajającym tworzonym ze stali węglowej. Charakterystyka artykułu: Całkowite rozmiary blatu: 120×67 cm rozmiary pochylanej części: 80×42 cm wymiary nieruchomej części: 40×42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 poziomów Waga: 43 kg przystępne odcienie: niebieski, różowy, brązowy Meble są w pełni naturalne, a tym samym w 100% bezpieczne, co gwarantuje ich zaimplementowana w ich produkcji wysokogatunkowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest kompletnie bezpieczna i na tyle przystępna, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka możliwy jest do regulowania przy pomocy dwóch mechanizmów Meble są znakomite dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu usprawniający trafne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytworzone są zgodnie z najnowszymi technikami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej stosowanymi w produkowaniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość , a także absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi dokumentami ISO9001 i SGS.

BIURKO dostosowywanE asygnowanE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM