Kyocera M2640idw promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kyocera M2640idw oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kyocera ECOSYS M2640idw - Negocjuj cenę! Autoryzowany Dealer! Dostawa 0zł
3349.00
KyoShop.pl
Kyocera m2640idw + prezent | autoryzowany sprzedawca | dostępne od ręki
3349.00
KyoceraSklep.pl

Parametry

Producent:Kyocera
Kategoria:Biurowe urządzenia wielofunkcyjne
Praca w sieci tak
Maksymalny format nośnika A4

Opis

Kyocera ECOSYS M2640idw łączy w sobie to, co najlepsze - znakomitą wydajność z szerokim zakresem funkcjonalności i przystępnych opcji. Model jest kompatybilny niemal ze wszystkimi smartfonami, posiada funkcję Wi-Fi Direct a jego obsługa nie przysparza problemów, dzięki instynktownemu 4,3-calowemu panelowi dotykowemu.

To, co naprawdę uwydatnia model M2640idw od innych, to opcjonalna platforma HyPAS, która pozwala na użycie aplikacji biznesowych do optymalizacji przepływu dokumentów. Kyocera ECOSYS M2640idw łatwo poradzi sobie z każdym wyzwaniem, bez względu na poziom trudności.

Drukowanie z prędkością 40 stron A4 na minutę Czas pierwszej kopii: 6,4 sekundy Platforma HyPASTM umożliwiająca personalizację urządzenia (opcja) 4,3-calowy (10,9 cm) panel dotykowy ułatwiający obsługę urządzenia Podajnik dokumentów umożliwiający dwustronne skanowanie, obsługa formatu A6 Wi-Fi i Wi-Fi Direct obsługujące AirPrint, Mopria, KYOCERA Mobile Print Funkcje drukowania, kopiowania, kolorowego skanowania i faksu Kompaktowa budowa, niski poziom hałasu stanowczo niskie koszty wydruku w swojej klasie