DWUPAK: Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788395184482

Opis

88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces

"Jak zarobić (wielkie) pieniądze" - Nie jest to kolejny poradnik w stylu "jak zarobić milion w 3 dni",poręczna, potężna wiedza i doświadczenia jednego z najbogatszych ludzi w wielkiej Brytanii skondensowana w 88 lekcjach.

Ty leniwy biedaku!

W swej głupocie i dumie wierzysz, że do bogactwa prowadzi „droga na skróty". Nieświadomy swojego nieróbstwa, szukasz „magicznej kuli", by zgładzić wampiry biedy,
które co noc wysysają z ciebie krew. Jesteś głupi.(...) Widziałem cię w najróżniejszych wcieleniach, w wielu miejscach. I wreszcie spotykam cię tutaj, w tej księgarni, gdy przerzucasz szybko strony, szukając kolejnego „skrótu" w nadziei, że uda ci się wydobyć sedno tej książki bez wydawania na nią pieniędzy. Ty żałosny robaku. Niczego się nie nauczysz i nigdy nie będziesz bogaty.

Tak bezpośrednio i mocno Felix Dennis zwraca się do czytelników w jednym z rozdziałów. Autor bezpardonowo pisze o tym, jakie błędy popełniają ludzie chcący się wzbogacić, jak sabotują swoje próby zyskania pieniędzy i w jakie pułapki wpadają.

Dajesolidne lekcje. Czasem są one wyjątkowo niedługie i mogą nie być przyjemne czy lubiane, ale Felix Denis, który sam od zera wypracował swoją fortunę, wie z praktyki, o czym pisze. Mimo tego, iż książka ta została po raz pierwszy wydana sporo lat temu, wszystkie 88 rad autora jest nadal aktualne.

Dlaczego powinieneś przeczytać tę książkę?
  • Ta książka jest ukłonem w stronę tych,którzy chcą się bogacić i dorobić się dużych majątków, lecz nie mają czasu ani ochoty, by czytać stronę po stronie kolejnych poradników o tym, jak to zrobić.
  • Jest napisana poprzez człowieka, który doszedł do wszystkiego, inicjując od zera i na swoich własnych doświadczeniach opracował użyteczne sposoby na zdobywanie obszernej fortuny.
  • W książce „Jak zarobić (szerokie) pieniądze" autor zawarł opis 88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.

Dlaczego dwupak?
Bo ta książka jest zbyt dobra, abyś kupił tylko jeden egzemplarz.

Jeden jest dla Ciebie, a drugi od razu sprezentuj komuś,
na kim zależy Ci,w dodatku zarobił pokaźne pieniądze. W przyszłości i on i Ty nam za to podziękujecie!Marcin Osman o książce "Jak zarobić (znaczne) pieniądze"

Co mówią o książce inni:


osiągalne iż to najkorzystniejsza książka w temacie zarabiania pieniędzy, jaką kiedykolwiek wydano. Napisana przez praktyka, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu biznesowego imperium, co nie przeszkodziło mu być wyjątkowo barwną, cieszącą się życiem osobą. Polecam każdemu dla kogo, jak mawia sam Felix, „biznes to nad wyraz niepoważna gra, o niezwykle poważnych zasadach".

Lech Kaniuk, współtwórca pizzaportal.pl i itaxi, autor książki "Siła Pędu"


Ta książka niewątpliwie zalicza się do tych, które wywarły na mnie największy wpływ jako przedsiębiorcy. Kiedy po wielu latach od założenia mojej producenta przeczytałem ją ponownie, zdałem sobie sprawę, jak mnóstwo nauczyłem się od Felixa Dennisa. Gdybym miał polecić jedną książkę przyszłym przedsiębiorcom, byłaby to właśnie ta książka.

Robert Gryn, najmłodszy polski milioner, twórca codewise


Chcesz poczytać książkę faceta, ktory od zera zarobił prawie 800 mln dolarow? Chcesz przeczytać książkę faceta, ktorego stać było na pisanie samej prawdy? I najważniejsze: także chcesz mieć ZA DUŻO PIENIĘDZY? Jeśli odpowiedź brzmi 3 razy TAK, dokonaj zakupu od razu dwa egzemplarze. Jeden zapełnij zakreśleniami, notatkami i wykrzyknikami, a drugi potraktuj jak świętego Graala, bo Felix Dennis napisał biblię bogacenia się.

Rafał Mazur, zenjaskiniowca.pl


Felix Dennis to mistrz ponad mistrze! Jego bezcenne, bo funkcjonalne lekcje każdego dnia pomagają mi... Zarabiać coraz to obszerniejsze pieniądze! W tej książce zniewoliło mnie to, jak niezwykle skondensowane i mocne lekcje zawarł Felix w swoich rozważaniach na temat budowania bogactwa. Zero zbędnych wypełniaczy tekstu, sam konkret, tak jak lubię najszczególniej.

Marcin Osman, marcinosman.pl