Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788366516168

Opis

Ty też masz nieograniczony potencjał!

Chciałbyś poprawić swój stan zdrowia, samopoczucie albo trwałość fizyczną? Zależy Ci na tym, b y zwalczyć uporczywe dolegliwości, które utrudniają Ci codzienne życie? A może pragniesz lepiej poznać siebie i drzemiące w Tobie możliwości? Jak przekonuje Wim Hof, wszystko to jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, że każdego dnia będziesz brać zimne prysznice i zjednoczysz to z ćwiczeniami oddechowymi, a prędko odkryjesz, że Twoje ciało i umysł mają w sobie nieograniczony potencjał.

Brzmi nieprzeciętnie?

słynny „Iceman", zdobywca licznych rekordów Guinessa gwarantuje, iż to nie żadne czary. Efektywność jego metody potwierdzają nie tylko świadectwa jej zagorzałych fanów z każdego zakątka świata, lecz także liczne badania naukowe. Techniki, które proponuje Hof, są banalnie proste, co powoduje, iż każdy może doświadczyć zdumiewających efektów tej metody, a w konsekwencji radować się pełnią szczęścia, siły i zdrowia. Zanurz się w tej porywającej lekturze i dowiedz się:

  • jak wpływać na swój autonomiczny układ nerwowy i przejąć kontrolę nad własnym ciałem, a także umysłem,
  • na czym polega uzdrawiający fenomen zimna i dlaczego nie warto gorliwie się przed nim bronić,
  • w jaki sposób oddech może objawić nam naszą prawdziwą istotę,
  • jak można nastawić swój umysł, żeby bez żadnego wysiłku przekraczać dotychczasowe ograniczenia.

„Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału" to książka która, szczegółowo zdradza wszystkie metody i techniki Wima Hofa. Na oficjalnej stronie Wima Hofa widnieje hasło:


„naszą misją jest pomóc Ci stać się szczęśliwym, zdrowym i silnym".


Poznaj te techniki i zobacz, czy poprawią jakość i komfort Twojego życia.

Wyniki wykazały, że faktycznie temperatura ciała człowieka lodu pozostaje bez zmian (ewentualnie nieznacznie się różni), technika oddechowa Hofa ulepszała na dodatek krążenie krwi w organizmie. Dostrzeżono także zmiany w istocie szarej, w części odpowiedzialnej za odczuwanie bólu, zamiast w części mózgu odpowiedzialnej za termoregulację. Człowiek lodu dzięki swym technikom kreujeł naturalne środki przeciwbólowe. Płynie stąd wniosek, iż te same techniki można wykorzystać do spokojniejszego, zdrowszego, mniej stresującego życia na co dzień!

Wim w swej metodzie łączy mądrość płynącą z takich technik jak joga, zen i tummo. Specjalna technologia oddechowa pranajama znana jest od wieków i stosowana nie tylko poprzez joginów z całego świata,także szamanów.

Wim zintegrujeł te rozmaite, znane metody, lecz też dodał swój autorski element – ekspozycję na zimno. To właśnie kąpiele w lodzie albo zimne prysznice uczą kontroli ciała i umysłu oraz udoskonalają oporność immunologiczną. Nasz mózg i ciało są poddane wówczas silnemu stresowi. Hof zrozumiał to już podczas pierwszej kąpieli w lodzie, jako siedemnastolatek. Świadome wejście w tę sytuację, adekwatne techniki oddechowe i medytacyjne pomagają sterować autonomicznymi reakcjami organizmu w arcytrudnych warunkach. Dzięki czemu pokaźny stres, choroba, skrajne warunki zewnętrzne przestają posiadać na nas wpływ.

Poniżej transkrypcja słów Wima, gdzie wyjaśnia przyczyny swego powołania:

I oto byłem. Poznałem piękną kobietę, matkę moich dzieci. Mieszkałem z nią przez piętnaście lat i mieliśmy czworo dzieci. Ich oczy są oknami dla duszy. Ona była taka żywa, była tak żywa i tak wrażliwa, ale coś ją dotknęło. Nie mam pojęcia co – stres, przyszła depresja, stała się chora psychicznie, stała się inną osobą. Ta atrakcyjna kobieta, otwarta, matka moich dzieci, moja miłość. Piętnaście lat później skoczyła z ósmego piętra. Nie wiedziałem, że to nadchodzi. Widziałem jedynie, iż linia jej życia zmierza w dół, iż życie wymyka się jej spod kontroli. Zostałem sam z dziećmi. To życie, kiedy już nawet łzy nie pomagają. Straciłem nadzieję, bezsilny nie mogłem nic zrobić.

Od za każdym razem miałem to głębokie, dziwne przeczucie, że jest coś więcej, ale nie wiem, co to jest. Uczucie, którego nie ujmiesz w słowach. To głos z wnętrza duszy, głos przetrwania. Wpadł we mnie jak błysk i musiałem podążać tą ścieżką, aby pokazać światu, że nie musimy być bezsilni w obliczu śmierci i w obliczu ciemności. Urazy, strach, depresja, PTSD, dwubiegunowość, schizofrenia – nie chodzi o to, iż tego szukałem. Chciałem poznać odpowiedzi na życie. Bo to nasze prawo przysługujące z urodzenia, żeby znać powód, dla którego jesteśmy tutaj na tej planecie, dlaczego jestem tutaj jako ojciec. Moim prawem jest mieć cel i sens.[ ]

To było zbyt mnóstwo. Ta emocja rozdarta w moim sercu nie była jedynie po to, aby ją uleczyć, ale żeby uświadomić mi, jak to zrobić by uchronić od ciemności tych, którzy nadejdą. To była moja podróż.

Dołącz do grona praktyków Metody Wima Hofa i roznieć swój wewnętrzny żar, docierając do głębi swego potencjału!

Rozmowa Marcina Osmana z Wimem Hofem! (lektor)

Rozmowa Marcina Osmana z Wimem Hofem!