Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof OPRAWA TWARDA promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788366516984

Opis

EDYCJA LIMITOWANA W TWARDEJ OPRAWIE!

Ty również masz nieograniczony potencjał!

Chciałbyś poprawić swój stan zdrowia, samopoczucie lub odporność fizyczną? Zależy Ci na tym, b y zwalczyć uporczywe dolegliwości, które utrudniają Ci codzienne życie? A może pragniesz lepiej poznać siebie i drzemiące w Tobie możliwości? Jak przekonuje Wim Hof, wszystko to jest w Twoim zasięgu. Wystarczy, iż każdego dnia będziesz brać zimne prysznice i skonsolidujesz to z ćwiczeniami oddechowymi, a szybko odkryjesz, że Twoje ciało i umysł mają w sobie nieograniczony potencjał.

Brzmi niezwykle?

znany „Iceman", zdobywca licznych rekordów Guinessa zagwarantuje, iż to nie żadne czary. Wydajność jego metody potwierdzają nie tylko świadectwa jej zagorzałych sympatyków z każdego zakątka świata, ale także liczne badania naukowe. Techniki, które oferuje Hof, są banalnie proste, co powoduje, iż każdy może zaznać zdumiewających efektów tej metody, a na skutek czego cieszyć się pełnią szczęścia, siły i zdrowia. Zanurz się w tej porywającej lekturze i dowiedz się:

  • jak wpływać na swój autonomiczny układ nerwowy i przejąć kontrolę nad własnym ciałem, a także umysłem,
  • na czym polega uzdrawiający fenomen zimna i dlaczego nie warto gorliwie się przed nim bronić,
  • w jaki sposób oddech może objawić nam naszą prawdziwą istotę,
  • jak można nastawić swój umysł, żeby bez żadnego wysiłku przekraczać dotychczasowe ograniczenia.

„Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swego potencjału" to książka która, szczegółowo zdradza wszystkie metody i techniki Wima Hofa. Na oficjalnej stronie Wima Hofa widnieje hasło:


„naszą misją jest pomóc Ci stać się szczęśliwym, zdrowym i silnym".


Poznaj te techniki i przejrzyj, czy poprawią jakość i komfort Twojego życia.

Wyniki wykazały, że faktycznie temperatura ciała człowieka lodu pozostaje bez zmian (ewentualnie nieznacznie się różni), technika oddechowa Hofa polepszała również krążenie krwi w organizmie. Dostrzeżono także zmiany w istocie szarej, w części odpowiedzialnej za odczuwanie bólu, zamiast w części mózgu odpowiedzialnej za termoregulację. Człowiek lodu dzięki swoim technikom stwarzał naturalne środki przeciwbólowe. Płynie stąd wniosek, iż te same techniki można użyć do spokojniejszego, zdrowszego, mniej stresującego życia na co dzień!

Wim w swojej metodzie łączy mądrość płynącą z takich technik jak joga, zen i tummo. Specjalna technologia oddechowa pranajama znana jest od wieków i użytkowana nie tylko przez joginów z całego świata,ponadto szamanów.

Wim zintegrujeł te zróżnicowane, znane metody, lecz też dodał swój autorski komponent – ekspozycję na zimno. To właśnie kąpiele w lodzie lub zimne prysznice uczą kontroli ciała i umysłu i poprawiają niepodatność immunologiczną. Nasz mózg i ciało są poddane wówczas silnemu stresowi. Hof zrozumiał to już podczas pierwszej kąpieli w lodzie, jako siedemnastolatek. Świadome wejście w tę sytuację, stosowne techniki oddechowe i medytacyjne pomagają sterować autonomicznymi reakcjami organizmu w skrajnych warunkach. Dzięki czemu wielki stres, choroba, ekstremalne warunki zewnętrzne przestają mieć na nas wpływ.

Poniżej transkrypcja słów Wima, gdzie wyjaśnia przyczyny swego powołania:

I oto byłem. Poznałem piękną kobietę, matkę moich dzieci. Mieszkałem z nią przez piętnaście lat i mieliśmy czworo dzieci. Ich oczy są oknami dla duszy. Ona była taka żywa, była tak żywa i tak wrażliwa, lecz coś ją dotknęło. Nie mam pojęcia co – stres, przyszła depresja, stała się chora psychicznie, stała się inną osobą. Ta piękna kobieta, otwarta, matka moich dzieci, moja miłość. Piętnaście lat później skoczyła z ósmego piętra. Nie wiedziałem, iż to nadchodzi. Widziałem jedynie, że linia jej życia zmierza w dół, że życie wymyka się jej spod kontroli. Zostałem sam z dziećmi. To życie, kiedy już nawet łzy nie pomagają. Straciłem nadzieję, bezsilny nie mogłem nic zrobić.

Od za każdym razem miałem to głębokie, dziwne przeczucie, iż jest coś więcej, lecz nie wiem, co to jest. Uczucie, którego nie ujmiesz w słowach. To głos z wnętrza duszy, głos przetrwania. Wpadł we mnie jak błysk i musiałem podążać tą ścieżką, aby pokazać światu, że nie musimy być bezsilni w obliczu śmierci i w obliczu ciemności. Urazy, strach, depresja, PTSD, dwubiegunowość, schizofrenia – nie chodzi o to, iż tego szukałem. Chciałem poznać odpowiedzi na życie. Bo to nasze prawo przysługujące z urodzenia, aby znać powód, dla którego jesteśmy tutaj na tej planecie, dlaczego jestem tutaj jako ojciec. Moim prawem jest posiadać cel i sens.[ ]

To było zbyt dużo. Ta emocja rozdarta w moim sercu nie była jedynie po to, aby ją uleczyć, ale żeby uświadomić mi, jak to zrobić aby uchronić od ciemności tych, którzy nadejdą. To była moja podróż.

Dołącz do grona praktyków Metody Wima Hofa i roznieć swój wewnętrzny żar, docierając do głębi swojego potencjału!

Rozmowa Marcina Osmana z Wimem Hofem! (lektor)

Rozmowa Marcina Osmana z Wimem Hofem!EDYCJA LIMITOWANA W TWARDEJ OPRAWIE!