Niewzruszony - Tony Robbins promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788394981921

Opis

Jak myśleć i działać, by zachować spokój, w zmieniających się warunkach rynków finansowych.

"Niewzruszony" to poradnik, w którym Tony Robbins, światowej sławy ekspert od zachowań ludzkich, przedsiębiorca, lecz też inwestor pokazuje, jak myśleć i działać, żeby zachować spokój, opanowanie w zmieniających się warunkach rynków finansowych.

Tony Robbins tłumaczy zarówno mechanizmy rynku, jak i rządzące nami schematy zachowań, a dzięki ich znajomości i opanowaniu możesz nie tylko być spokojny, ale też zarabiać więcej. Czytając tę książkę, poznasz poręczne zasady i prawa, którymi kierują się najlepsi inwestorzy na świecie i które pozwoliły im nieraz zwyciężyć w czasach bessy, chaosu i paniki giełdowej.

Przeczytaj tę książkę jeśli:
 • obawiasz się i nie jesteś pewny swej finansowej przyszłości
 • jesteś rodzicem, który chce zapewnić swym dzieciom bezpieczeństwo (nie tylko) finansowe
 • chcesz właściwie inwestować swoje ciężko zarobione pieniądze

Czytając tę książkę poznasz praktyczne zasady i prawa, które pozwolą Ci podejmować właściwe decyzje w zakresie tego co, jak i gdzie inwestujesz. A wszytko po to, abyś mógł świadomie produkować swoje finansowe bezpieczeństwo i dobrobyt.

Zapewne będzie ciekawiło Cię, co jest w kolejnych rozdziałach. Jednak im więcej i dłużej będziesz czytał bez wcześniejszego wdrożenia, tym bardziej spadają szansę na to, że naprawdę dany pomysł wdrożysz. Testowaliśmy to wielokrotnie wśród uczestników naszych szkoleń i webinarów - statystyki pokazują jedno: im szybciej przystąpisz do wdrożenia DOWOLNEJ strategii, tym szybciej zrealizujesz swoje cele biznesowo-marketingowe. Na końcu każdego rozdziału jest puste pole. Chcemy, abyś wpisał w nie precyzyjną datę, kiedy zamierzasz zrealizować daną strategię.

W książce odszukasz sposoby i strategie, które pokażą Ci jak możesz sprzedawać więcej za pomocą:
 • mediów społecznościowych
 • mechanizmów internetowych
 • klasycznej sprzedaży bezpośredniej
 • kreatywnych sposobów na sprzedaż
 • polepszania rzeczy, które do tej pory źle robiłeś
 • poprawienia wydajności tego, jak i komu sprzedawałeś dotychczas
 • nastawienia, które sprawi, iż Twoi obecni klienci kupią... Więcej

Przeczytaj bezpłatny fragment książki

Tony Robbins nie tylko pisze o tym, jak inwestować,również o tym, jak się do tego wewnętrznie przygotować – jak być NIEWZRUSZONYM w finansach, a także życiu. Solidnie pokazuje „taktykę niewzruszonego" i obnaża ludzki strach jako największego wroga i manipulatora w osiągnięciu wolności finansowej.


Bycie NIEWZRUSZONYM to nie tylko kwestia posiadania pieniędzy, ale i stan umysłu.


W swojej książce Tony Robbins w prostych słowach, a także inspirujących historiach demonstruje jak:
 • stworzyć prosty, potężny i skuteczny plan działania, który przyniesie Ci realne korzyści finansowe
 • najlepsi z najlepszych chronią siebie i swoje rodziny przed ryzykiem i niepewnym światem ekonomii, a także finansów
 • najskuteczniejsi inwestorzy potrafią zarobić nawet największe pieniądze w trakcie krachów finansowych
 • kilka prostych zmian Twojego planu finansowego pomoże Ci szybciej cieszyć się z emerytury, którą zapewnisz sobie TY SAM!
 • działają cztery główne zasady, którymi kierują się najlepsi w świecie finansów przedsiębiorcy, i dzięki którym będziesz mógł minimalizować straty, jednocześnie maksymalizując zyski
 • odzyskać pieniądze, które z zasady są ukrytymi opłatami zapisanymi znikomym druczkiem
 • bronić się przed „pół-prawdami", a czasami wręcz kłamstwami Twoich doradców finansowych
 • posiąść umiejętności i sposób myślenia ludzi bogatych, którzy potrafią zarządzać swymi finansami choćby w najtrudniejszych czasach!

Jeżeli Tony Robbins jest ważną dla Ciebie postacią, a jego poprzednie książki, seminaria i setki tworzyw audio i video w internecie pomagają Tobie w życiu i w biznesie to koniecznie zamów i tę książkę.

Jeśli jeszcze nie poznałeś jego przesłania, nie czytałeś jego książek, to również niezbędnie powinieneś zamówić tę publikację

"Niewzruszony" Tony’ego Robbinsa to ewidentnie należycie zainwestowane pieniądze! Pieniądze, które z pewnością się wrócą.Jak być "Niewzruszony"?


Co mówią o książce inni:


Niesamowite, iż Robbins stworzył książkę odpowiednią jednocześnie dla początkujących, jak i najbardziej zaawansowanych graczy w świecie finansów, którzy zarządzają majątkami o wartości miliardów dolarów. Gdyby za książkę o inwestowaniu wręczano nagrody Pulitzera, ta żeby ją zdobyła, łatwo.

Steve Forbes wydawca magazynu "Forbes" i dyrektor zarządzający Forbes inc.


Coaching Tony'ego Robbinsa niesamowicie odmienił moje życie, równocześnie na korcie, jak i poza nim. Pomógł mi odkryć, kim naprawdę jestem. Dzięki temu przeniosłam moją grę w tenisa i swoje życie na zupełnie inny poziom!

Serena Williams tenisistka, 22-krotna zdobywczyni obszernego Szlema i złota medalistka olimpijska.


Tym, co naprawdę dał mi, dzieciakowi sprzedającemu koszulki na plaży Venice Beach, była umiejętność podejmowania ryzyka, działania i stawania się kimś. Jako ktoś, kto trzyma się jego zasad od 25 lat, mogę powiedzieć, że przyjdę po kolejne, kolejne i kolejne.

Mark Burnett firma telewizyjny, pięciokrotny zdobywca nagrody Emmy


Niezależnie od tego, kim jesteś, jakie sukcesy odnosisz i jak nad wyraz jesteś szczęśliwy, Tony ma ci coś do zaoferowania.

Hugh Jackman aktor i producent, zdobywca nagród Emmy i Tony właściciel i kreator stylowej marki Men’s finest, mensfinest.co.uk


spory dar. To dar inspirowania.

Bill Clinton były prezydent USA


Jest to szczegółowy przewodnik asygnowany dla inwestorów, wyartykułowany w zdroworozsądkowy, funkcjonalny sposób, którego miliony wiernych fanów i uczniów Robbinsa oczekują i polegają na nim. Niewielu ludzi poruszało się po turbulencjach na giełdzie, tak produktywnie i produktywnie jak robił to Tony Robbins. Jego udowodniony i trwający poprzez dziesięciolecia sukces sprawił, że jest istotnie wykwalifikowany w pomaganiu inwestorom (zarówno początkującym, jak i początkującym) zachować i powiększyć inwestycje. ( ) Arcykapłan ludzkiego potencjału. Świat nie może się nasycić Anthonym Robbinsem.

fragment z portalu www.amazon.com


Wszystkie książki Tony'ego Robbinsa odszukasz tutaj