Pokerowa twarz, czarne serce - Chin-Ning Chu promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788366516526

Opis

Książka, której od 1992 roku nie odważył się wydać żaden polski wydawca

Czy mądrość Wschodu może się przydać funkcjonalnemu zachodniemu umysłowi? Chin-Ning Chu, ekspertka od azjatyckiego stylu prowadzenia biznesu, udowodniła, iż starożytna filozofia Chin może nam przynieść pokaźnie więcej korzyści, niż się nam do tej pory wydawało.

Prowokacyjna, zdumiewająca książka Pokerowa twarz, czarne serce to zbiór szalenie efektywnych zasad budowania wewnętrznej siły potrzebnej do osiągnięcia sukcesu. Jej uniwersalny przekaz doskonale sprawdzi się w świecie biznesu, choć korzystnie można go wykorzystać na każdej innej płaszczyźnie. Ponadczasowe azjatyckie strategie zaskakująco adekwatnie wpisują się w codzienne wyzwania współczesnego człowieka, skłaniając do głębokich refleksji i błyskawicznie motywując do działania.

Sięgnij po ten tytuł, jeżeli chcesz:
  • osiągać lepsze wyniki w biznesie;
  • skuteczniej osiągać cele;
  • sprawnie zarządzać zespołem;
  • przekuć porażkę w sukces;
  • dowiedzieć się, jak pirania może zjeść rekina.

Nieważne, czy jesteś prezesem znacznej producenta, właścicielem jednoosobowej działalności, pracownikiem korporacji czy gospodynią domową – możesz posiadać pewność, że to fascynujące dzieło całkowicie odmieni twój tok myślenia, przekładając się na niesamowite rezultaty.

Poznaj intrygującą filozofię wojownika i rozpraw się z przeszkodami dzielącymi cię od realizacji twoich najśmielszych celów.Co mówią o książce inni:


Brutalna. Realistyczna. Pragmatyczna. O tym, jak władzę zdobyć. O tym jak, ją utrzymać. O tym, jak mieć to, czego chcesz. Została mi - w tajemnicy - polecona poprzez solidnego człowieka. Dzisiaj ja polecam ją Tobie.

- Rafał Mazur, zenjaskiniowca.pl


Książka brutalnie odzierająca świat z warstwy "pozorów", pozwalająca lepiej go zrozumieć i widzieć go takim, jaki jest naprawdę, wraz ze wszystkimi jego cieniami.

- Marcin Osman, marcinosman.pl


Są takie książki, które mogą w pełni odmienić Twój sposób myślenia i podejście. To właśnie jedna z nich. Autorka łączy w niej takie pojęcia jak życzliwość i bezwzględność czy pomoc innym i egoizm.
Dla niektórych kontrowersyjna, dla innych pogmatwana - jednak jeśli wczytasz się w nią, poznasz głębszy sens, jaki chciała przekazać autorka.

- Kamila Kruk,www.kamilakruk.pl