Sprzedaż. jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu – fredrik eklund marki Osmpower promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:OSMpower
Kategoria:Biznes, ekonomia
ISBN 9788366516076

Opis

Najskuteczniejszy agent nieruchomości i charyzmatyczna gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York Fredrik Eklund zdradza swoją receptę na osiągnięcie sukcesu – nie jest ważne, kim jesteś ani co robisz!

Sprzedaż pokaże ci, jak krok po kroku wpłynąć na innych, by przekonać ich do kupna tego, cokolwiek im oferujesz – czy to wart miliony apartament, czy uliczny fast food.

Nie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji. Dowiesz się, jak wydajnie sprzedać wszystko wszystkim, wszędzie i za każdym razem. Dlaczego to takie ważne? Bo całe nasze życie polega na sprzedaży – nie tyle przedmiotów, co naszych pomysłów czy przekonań. Rób co kochasz, a gdy będziesz umiał to sprzedać, spełnią się twoje marzenia. Ta książka ci w tym pomoże.

Dowiedz się jak:

 • skutecznie sprzedać wszystko – czy to apartament za miliony, czy po prostu swoje pomysły
 • mądrze i należycie negocjować
 • w lepszy i skuteczniejszy sposób przedstawić swoje idee
 • prezentować siebie tak, jak chciałbyś być postrzegany

FREDRIK EKLUND

najkorzystniejszy sprzedawca nieruchomości na świecie.W ciągu swej kariery sprzedał nieruchomości warte ponad 2 miliardy dolarów. Charyzmatyczna gwiazda programu TV Million Dollar Listing New York amerykańską karierę zaczynała od sprzedaży kanapek na ulicy. Dziś uważany jest za wspaniałego brokera z listą takich klientów jak Jennifer Lopez, Daniel Craig i John Legend. Twardy efektywny biznesmen, a po godzinach miłośnik psów.


BESTSELLER "THE NEW YORK TIMES"

 • Fredrik potrafiłby sprzedać lód Eskimosom – Andy Cohen
 • Książka Eklunda to esencja praktycznej wiedzy sprzedażowej, okraszona luzem i poczuciem humoru – Mariusz Dziedziński, prezes PL Europa S.A.
 • Obowiązkowa lektura każdego sprzedawcy – Marcin Osman, autor książki Biznes ci ucieka
 • Fredrik Eklund swymi kolorowymi opowieściami wciągnął mnie w swój świat i choćby nie zauważyłem, kiedy pomiędzy nimi przemycił istotnie wartościową wiedzę i zadziwiające triki najkorzystniejszego sprzedawcy nieruchomości w USA – Marcin Kądziołka, prezes wydawnictwa Złote Myśli

„WSZYSTKO, CO NA RAZIE MUSISZ ZROBIĆ, TO ZADAĆ SOBIE PYTANIE: CZY CHCĘ ODNOSIĆ WIĘCEJ SUKCESÓW OSOBISTYCH I ZAWODOWYCH oraz PROWADZIĆ atrakcyjnE, a także SATYSFAKCJONUJĄCE ŻYCIE?"

JEDNAK ZANIM ODPOWIESZ NA TO PYTANIE, PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ! Nie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji. Dowiesz się, jak produktywnie sprzedać wszystko i wszystkim, wszędzie i za każdym razem. Dlaczego to takie ważne? Bo całe nasze życie polega na sprzedaży – nie tyle przedmiotów, co naszych pomysłów czy przekonań. Rób co kochasz, a gdy będziesz umiał to sprzedać, spełnią się twoje marzenia. Ta książka ci w tym pomoże.

AUTOR PODZIELIŁ KSIĄŻKĘ NA TRZY CZĘŚCI, Z KTÓRYCH DOWIESZ SIĘ M.IN. JAK:

 • zrozumieć kim jesteś, czego Ci potrzeba, co Cię napędza w biznesie i jak ogłosić to światu;
 • prezentować siebie tak, jakbyś chciał być postrzegany przez innych;
 • sprzedawać zgodnie z zasadą: „kup dzisiaj i ode MNIE";
 • znaleźć najlepszych klientów, wynegocjować najkorzystniejsze dla siebie warunki i pomnożyć zyski;
 • sprzedać wszystko niezależnie od tego, czym się zajmujesz i odnieść przy tym szeroki sukces;
 • przyciągnąć ludzi do współpracy i stać się zauważalnym dla otoczenia i konkurencji;
 • uaktywnić w sobie „dar sprzedaży";
 • przekuć niepowodzenie w finansowy (i nie tylko) sukces;
 • ulepszyć swoją sztukę perswazji, żeby sprzedać siebie, a typowo swoje usługi!


Opinie czytelników:

Myślę, że to najlepsza książka jaką udało mi się w życiu przeczytać. Z całą pewnością przeczytam ją po raz drugi aby lepiej przyswoić sobie wiedzę by nic nie umknęło. Oceniając tę książkę po okładce i tytule nigdy nie spodziewałabym się takiej treści. Autor jest multimilionerem i osiągnął ogromne sukcesy w każdym aspekcie swojego życia a dzisiaj dzieli się swoją wiedzą w postaci tej książki, wysyła swój "list w butelce". To nie jest książka kierowana tylko do ekonomistów, do handlowców lecz do każdego, kto tylko ma ochotę podnieść jakość swojego życia. Osobiście po przeczytaniu jestem szczerze zachwycona!

- z portalu lubimyczytać.pl


„Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu", to poradnik który czyta się jak książkę obyczajową. Dzięki lekkiej formie podczas czytania kompletnie straciłam poczucie, że trzymam w rękach poradnik finansowy. ( )

- z www.granice.pl


wyjątkowo niebanalna książka jak wykorzystać media społecznościowe do budowy własnej marki. Dużo funkcjonalnych i sprawnych metod jak rozszerzyć swoje umiejętności polecam każdemu sprzedawcy, który chce być jeszcze bardziej sprawny w tym co robi.

- z portalu onepress.pl