Camry CR 4615 promocja 2021

Cena113.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Camry
Kategoria:Blendery
Moc 700 W
Kolor czarny, srebrny

Opis

Ręczny blender CR 4615 to wspaniały dobór dla osób szanujących nietrudne sposoby przygotowania zdrowej żywności w niedługim czasie. Urządzenie może jednocześnie wykonywać funkcje klasycznego blendera ręcznego i blendera osobistego.

Smoothie - najnowszy kierunek żywieniowy przygotowany za chwilę? Tak, jest to możliwe z CR 4615. Blender jest wyekwipowany w butelkę z korkiem, więc natychmiast po przygotowaniu jedzenia możesz zabrać go ze sobą jako drugie śniadanie lub wycieczkę rowerową.

ponadto blender CR4615 stanie na wysokości zadania w konwencjonalnej kuchni, umożliwiając wycieranie i nietrudne przygotowywanie wszystkiego rodzaju musów, zup kremowych, ciasta naleśnikowego i innych produktów wymagających podobnej konsystencji.

Końcówka blendera wykonana jest z wytrzymałej stali rdzoodpornej, co gwarantuje jej długookresowe stosowanie.Akcesoria w komplecie: Instrukcja obsługi Kubek z pokrywką, zestaw smoothie z ostrzem wymiary: Pozostałe parametry: Cichy silnik prądu stałego podświetlenie LED elegancki design Odłączana stopa z ostrzem Butelka z korkiem Butelka wykonana jest z materiału wolnego od BPA...