Lafe BRW-002 promocja 2021

Cena64.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Lafe
Kategoria:Blendery
Rodzaj ręczny
Moc 500 W
Kolor biały

Opis

Blender ręczny producenta LAFE BRW002, to uniwersalne urządzenie, które wyjątkowo upraszcza wszystkie kuchenne czynności. Służy do rozdrabniania, miksowania, szatkowania owoców, warzyw, przygotowywania zup kremów, sosów, zupek dla dzieci, koktajli itp.. Wyekwipowany jest w dwa przyciski sterujące prędkością pracy. Pierwszy pozwala używać urządzenia z podstawową prędkością wystarczająca do robienia sosów i miksowania ugotowanych bardziej rozmiękczonych produktów. Natomiast przycisk 'Turbo' uruchamia urządzenie z maksymalna mocą 500W, którą można zastosować do twardszych produktów. Odłączana końcówka blendująca upraszcza mycie urządzenia, a także ułatwia przechowywanie.

Końcówka blendująca zaopatrzona jest w specjalny nóż przystosowany do kruszenia lodu, a przy tym produkowana jest ze stali rdzoodpornej co umożliwia kruszenie i miksowanie nawet zmrożonych produktów, a także robienie np. Koktajli z kostkami lodu.

Uchwyt do powieszenia podnosi jego funkcjonalność natomiast energooszczędny silnik jest równocześnie dość cichy co wznosi komfort pracy. Blender w zestawie posiada kubek o pojemności 700 ml który może być {pomocn|przydatn)y przy wykorzystaniu urządzenia.

Produkt
Producent
Kod producenta
BRW-002
EAN
5907212853894
Informacje podstawowe
Biały
Funkcje Fizyczne Techniczne
Ergonomiczny kształt
Kubek do miksowania 0.7l
Nóż do kruszenia lodu
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta