Morphy Richards 402053 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Morphy Richards 402053 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Morphy Richards 402053
429.00
OleOle!
Morphy Richards 402053
429.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Blendery
Rodzaj ręczny
Moc 650 W

Opis

Blender ręczny Total Control 9 w 1 z technologią sterowania SMART Response to progresywna i unikatowa sugestia firmy Morphy Richards. Rewelacyjnie radzi sobie z przygotowaniem koktajli, napojów smoothie, sosów, sałatek i zup.

technologia SMART Response to pełna kontrola sterowania blendowaniem. Starczy mocniejsze przyciśnięcie, a blender zacznie szybciej pracować. Rozmaite ostrza dają możliwość zblendowania wszystkich warzyw i owoców.

Siła ostrza Serrator poradzi sobie nawet ze skruszeniem lodu. Dodatkowym atutem blendera jest mniejsze ssanie, dzięki któremu unikniesz zachlapaniu powierzchni dookoła.marka Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną umożliwiają oszczędność czasu, a także odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo modna i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej towar.dane technologiczne:- Moc: 650 W- wykonany z plastiku, stali rdzoodpornej i silikonu- 8 poziomów szybkości- W zestawie: pojemnik o obszerności 500 ml z ostrzem do sałatek, 2 pojemniki o obszerności 600 ml z ostrzem do shake i smoothie wraz z pokrywkami do mieszania oraz picia, 3 pojemniki o objętości 500 ml z ostrzami do blendowania i dwiema pokrywkami do przechowywania, miarka o pojemności 500 ml- Ostrze Serrator Blade znakomite do kruszenia loduProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl