Morphy Richards 402054 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Morphy Richards 402054 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 439.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
MORPHY RICHARDS Total Control Work Centre, 402054
439.00
Neonet.pl
Morphy richards - blender total control work centre
479.00
Barokko.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Blendery
Rodzaj ręczny
Moc 650 W
Kolor biały, stalowy

Opis

artykuł WYCOFANY/ dostępnY TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Blender ręczny Total Control Work Centre z technologią sterowania SMART Response to progresywna i wyjątkowa sugestia firmy Morphy Richards. Wspaniale radzi sobie z przygotowaniem koktajli, napojów smoothie, sosów, sałatek, a także zup.

technika SMART Response to pełna kontrola sterowania blendowaniem. Wystarczy mocniejsze przyciśnięcie, a blender zacznie szybciej pracować. Dwa typy wirników pokroją warzywa i owoce zarówno w cienkie, jak i grube plastry.

Siła ostrza Serrator poradzi sobie nawet ze skruszeniem lodu. Dodatkowym atutem blendera jest mniejsze ssanie, dzięki któremu unikniesz zachlapaniu powierzchni dookoła.marka Morphy Richards produkuje minimalne urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i funkcjonalnym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną zezwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z powszednich obowiązków.

marka pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest niezwykle popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej artykuł.informacje techniczne:- Moc: 650 W- wyprodukowany z plastiku, stali nierdzewnej i silikonu- 8 poziomów szybkości- W komplecie: pojemnik o objętości 1250 ml, miarka o pojemności 500ml, 2 wymienne dyski do krojenia i tarcia- Ostrze Serrator Blade wyśmienite do kruszenia loduProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl