Morphy Richards 402054 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Morphy Richards 402054 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Morphy Richards 402054
329.00
OleOle!
Blender MORPHY RICHARDS Control Work Centre
403.00
ELECTRO.pl
Blender MORPHY RICHARDS Blender MORPHY RICHARDS Control Work Centre
438.99
Media Expert
Morphy Richards 402054
439.00
RTV EURO AGD
Morphy Richards - Total Control Work Centre Blender
440.68
Kuchnia Premium
Morphy Richards - Blender Total Control Work Centre
479.00
Barokko.pl

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Blendery
Rodzaj ręczny
Moc 650 W

Opis

Blender ręczny Total Control Work Centre z technologią sterowania SMART Response to postępowa i unikatowa sugestia firmy Morphy Richards. Znakomicie radzi sobie z przygotowaniem koktajli, napojów smoothie, sosów, sałatek oraz zup.

technika SMART Response to pełna kontrola sterowania blendowaniem. Starczy mocniejsze przyciśnięcie, a blender zacznie szybciej pracować. Dwa typy wirników pokroją warzywa i owoce jednocześnie w cienkie, jak i grube plastry.

Siła ostrza Serrator poradzi sobie choćby ze skruszeniem lodu. Dodatkowym atutem blendera jest mniejsze ssanie, dzięki któremu unikniesz zachlapaniu powierzchni dookoła.marka Morphy Richards produkuje niepokaźne urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i użytecznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości pań - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną zezwalają na oszczędność czasu i odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest nad wyraz lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej artykuł.dane technologiczne:- Moc: 650 W- tworzony z plastiku, stali nierdzewnej i silikonu- 8 poziomów prędkości- W zestawie: pojemnik o obszerności 1250 ml, miarka o obszerności 500ml, 2 wymienne dyski do krojenia i tarcia- Ostrze Serrator Blade doskonałe do kruszenia loduProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl