Russell Hobbs 22250-56 promocja 2021

Cena149.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Blendery
Rodzaj kielichowy
Moc 500 W
Ilość prędkości 2
Kolor biały

Opis

praktyczny i postępowy blender kielichowy z linii Explore, produkowanej z myślą o pasjonatach jak i nowicjuszach w dziedzinie gotowania. Prosta i instynktowna obsługa i kompaktowa budowa powoduje, iż korzystanie jest czystą przyjemnością.

innowacyjny design w kolorach bieli z zielonymi akcentami nadaje blenderowi estetyki, pasującej do kuchni progresywnych i klasycznych. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 500 W i czteroramiennym ostrzom ze stali nierdzewnej, urządzenie doskonale poradzi sobie z blendowaniem mieszaniem, siekaniem, szatkowaniem towarów, a nawet z kruszeniem lodu!

równocześnie pozwoli przyrządzić pyszne smoothie – koktajle z burzą witamin, dostarczających koniecznych mikro i makroelementów dla Twojego organizmu i Twojego dziecka. Blender kielichowy jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla osób, które błyskawicznie przygotować ulubione potrawy.

Urządzenie wyposażone jest w 1.5 litrowy kielich z wytrzymałego tworzywa, a dwustopniowe ustawienie prędkości z funkcją Pulse pozwalają na stworzenie rewelacyjnego posiłku. Zaprojektowano go umożliwić szybkie i bezproblemowe osiągnięcie wymaganej konsystencji.

Zdejmowany korek z miarką pokrywy zezwala na dodawania kolejnych części podczas blendowania, bez przerywania pracy. Artykuł posiada blokadę bezpieczeństwa, antypoślizgowe nóżki i schowek na przewód.

Gwarancja 24 miesiące....