Russell Hobbs Blender kielichowy Explore 22250-56 - DARMOWA DOSTAWA!!! promocja 2022

Cena169.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Blendery
Rodzaj kielichowy
Moc 500 W
Ilość prędkości 2
Kolor biały

Opis

poręczny i progresywny blender kielichowy z linii Explore, tworzonej z myślą o pasjonatach jak i nowicjuszach w dziedzinie gotowania. Prosta i intuicyjna obsługa i kompaktowa kompozycja powoduje, że korzystanie jest czystą przyjemnością.

nowoczesny design w kolorach bieli z zielonymi akcentami nadaje blenderowi estetyki, pasującej do kuchni progresywnych i klasycznych. Dzięki solidnemu silnikowi o mocy 500 W i czteroramiennym ostrzom ze stali rdzoodpornej, urządzenie wyśmienicie poradzi sobie z blendowaniem mieszaniem, siekaniem, szatkowaniem produktów, a choćby z kruszeniem lodu!

równocześnie pozwoli przyrządzić pyszne smoothie – koktajle z burzą witamin, dostarczających koniecznych mikro i makroelementów dla Twojego organizmu i Twojego dziecka. Blender kielichowy jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które szybko przygotować ulubione potrawy.

Urządzenie zaopatrzone jest w 1.5 litrowy kielich z wytrzymałego tworzywa, a dwustopniowe ustawienie prędkości z funkcją Pulse pozwalają na stworzenie idealnego posiłku. Zaprojektowano go umożliwić prędkie i bezproblemowe osiągnięcie wymaganej konsystencji.

Zdejmowany korek z miarką pokrywy umożliwia dodawania kolejnych składników w trakcie blendowania, bez przerywania pracy. Produkt posiada blokadę bezpieczeństwa, przeciwpoślizgowe nóżki i schowek na kabel.

Gwarancja 24 miesiące....