Scarlett HB42F28 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Scarlett HB42F28 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 94.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Blender ręczny SCARLETT SC-HB42F28 kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
94.98
Sferis.pl
Blender SCARLETT SC-HB42F28
98.19
ELECTRO.pl
Blender SCARLETT SC-HB42F28
119.99
Media Expert

Parametry

Producent:Scarlett
Kategoria:Blendery
Moc 750 W
Ilość prędkości 2
Kolor biały

Opis

za każdym razem GOTOWY DO PRACY Blender ręczny Scarlett SC - HB42F28 o mocy 750 W to innowacyjne urządzenie do zadań specjalnych, które łączy w sobie parametry blendera oraz miksera. Innowacyjne rozwiązania techniczne i bogaty pakiet dodatków pozytywnie zaskoczą najmocniej wymagających sympatyków zdrowej kuchni.

TRYBY PRACY 2 stopnie prędkości adekwatną i wygodną pracę, dzięki czemu blender SC - HB42F28 jest niezastąpionym urządzeniem pomocnym w przygotowaniu rozmaitych posiłków: zup, dań głównych, przystawek, smoothie, naleśników.

postępowY I elegancki ascetyczna stylistyka sprawia, iż blender rewelacyjnie zaprezentuje się w każdej kuchni. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu, białej obudowie, a także białych dodatkach, możesz zawsze posiadać go pod ręką.

AKCESORIA W bogatym wyposażeniu blendera znajduje się trzepaczka do ubijania, która pozwoli przygotować bitą śmietanę, delikatne kremy i wspaniałe desery, a także metalowa końcówka do rozdrabniania i blendowania, wykonana z wysokiej jakości stali rdzoodpornej SteelPRO.

POMOCNIK KUCHENNY Pomocne w powszednich zmaganiach kulinarnych okażą się 2 dopełniające pojemniki o pojemności 0,6 litra: do rozdrabniania produktów, a także miarka. CZYSZCZENIE Blender ręczny Scarlett SC - HB42F28 to wygoda oraz łatwość używania i czyszczenia.

Plastikowe części zestawu można myć w zmywarce, dzięki czemu w prędki i nietrudny sposób przygotujesz swoje ulubione potrawy, a sprzątanie po kuchennych zmaganiach będzie banalnie proste....