Scarlett HB43F70 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Scarlett HB43F70 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Blender SCARLETT SL-HB43F70 DARMOWY TRANSPORT
169.99
ELECTRO.pl
Blender SCARLETT SL-HB43F70
169.99
Media Expert

Parametry

Producent:Scarlett
Kategoria:Blendery
Moc 1000 W
Ilość prędkości 16
Kolor czarny

Opis

za każdym razem GOTOWY DO PRACY Blender ręczny Scarlett SL - HB43F70 o mocy 1000 W to nowoczesne urządzenie do zadań specjalnych, które łączy w sobie cechy blendera i miksera. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i bogaty pakiet dodatków pozytywnie zaskoczą najszczególniej wymagających sympatyków zdrowej kuchni.

TRYBY PRACY 8 stopniowa regulacja pracy i funkcja TURBO skuteczne i komfortowe rozdrabnianie, ubijanie, szatkowanie, mielenie, mieszanie, siekanie i miksowanie produktów. Blender ręczny Scarlett SL- HB43F70 jest niezastąpiony w przygotowaniu różnorodnych posiłków: zup, dań głównych, przystawek, smoothie, naleśników.

nowoczesnY I wysmakowany tradycyjny design w kolorach czarnym i metalicznym sprawia, iż blender znakomicie zaprezentuje się w każdej kuchni. Dzięki ciekawej stylistyce i wysokiej jakości wykończeniu, możesz zawsze posiadać go pod ręką.

AKCESORIA W bogatym wyposażeniu blendera znajduje się trzepaczka do ubijania, która pozwoli przygotować bitą śmietanę, delikatne kremy i znakomite desery, a także końcówka ze specjalnie wzmacnianymi nożami, dzięki której łatwo pokruszysz lód do przygotowania smacznych napojów orzeźwiających.

POMOCNIK KUCHENNY Pomocne w codziennych zmaganiach kulinarnych okażą się 2 uzupełniające pojemniki o objętości 0,6 litra: do rozdrabniania produktów oraz miarka. CZYSZCZENIE Blender ręczny Scarlett SL- HB43F70 to wygoda, a także łatwość używania i czyszczenia.

Plastikowe komponenty zestawu można myć w zmywarce, dzięki czemu w prędki i prosty sposób przygotujesz swoje ulubione potrawy, a sprzątanie po kuchennych zmaganiach będzie banalnie proste....