Sharp SA-FP1001WR promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sharp SA-FP1001WR oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sharp Active SA-FP1001WREU
149.99
OleOle!
Sharp Active SA-FP1001WREU
149.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Blendery

Opis

niezawodny i konkretny Przygotuj idealne koktajle owocowe. SHARP SA-FP1001WREU to wygodny blender za pomocą, którego w szybki i nieskomplikowany sposób przygotujesz rewelacyjne koktajle owocowe czy aksamitne smoothies.

wystarczy wrzucić wszystkie niezbędne składniki do blendera i nacisnąć na pojemnik. Praca pulsacyjna Wysoka moc urządzenia - 300 W - pozwoli przygotować ulubione napoje w przyjemny, prosty sposób. Ostrza SHARP SA-FP1001WREU tworzono z najwyższej jakości stali rdzoodpornej.

Blender proponuje dodatkowo pracę pulsacyjną, a zrównoważoną pracę zagwarantują nóżki przeciwpoślizgowe. Dwie butelki Blender posiada dwie przenośne butelki BPA free, jedna o objętości 600 ml i druga o pojemności 400 ml, które są jednocześnie pojemnikiem do blendowania.

Butelki posiadają 2 nakrętki z dziubkiem, wspaniałe w czasie podróży, dzięki temu przygotowany napój można zabrać ze sobą, bez konieczności przelewania napoju. Wszystkie części można w łatwy sposób umyć w zmywarce....