Dermacol - 16H Lip Colour - Longlasting Lip Colour - Długotrwały błyszczyk do ust - 06 promocja 2019

Cena29.07
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Błyszczyki do ust

Opis

Czy znacie historię powstania perfekcyjnie kryjących podkładów i innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można zespajać z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a najczęściej aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli rewelacyjnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie produkowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz producent Dermacol.

Dermacol dzisiaj proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa dzisiaj na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz tylko na naszą ofertę. W naszym sklepie odszukasz cała paletę podkładów – równocześnie tych bardzo poprawnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do rozmaitych rodzajów cery i w rozmaitych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także rewelacyjny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj na dodatek oferta jest bardzo duża i dobrana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – zawsze w najmodniejszych odcieniach i balsamy do ciała, kremy i mnóstwo innych.

U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca nadzwyczajnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w niezwykle interesujących cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego typu makijażu?