Rimmel Gloss Błyszczyk Oh My! 6,5 ml (Odtieň 130 Purrr...Glossy Cat), 172-77642 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Rimmel Gloss Błyszczyk Oh My! 6,5 ml (Odtieň 130 Purrr...Glossy Cat), 172-77642 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.35 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
rimmel oh my gloss! błyszczyk do ust 130 purrr glossy cat 6.5 ml
19.35
Bee.pl
oh my gloss! błyszczyk do ust 130 purrr glossy cat
19.35
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Błyszczyki do ust

Opis

Nie przestawaj błyszczeć! Poznaj pielęgnujący i trwały błyszczyk Rimmel Oh My Gloss! w kolorze Love Bug, który nadaje ustom fenomenalny efekt połysku 3D i utrzymuje się aż do 6 godzin - a to nie lada wyczyn!

Sekret błyszczyku tkwi w pielęgnującej usta technice Gloss Lock, która została wzbogacona nawilżającym olejkiem arganowym i witaminą E.nowoczesna, lekka i niesklejająca ust formuła błyszczyku Rimmel Oh My Gloss!

zapewnia odcień i doskonały efekt połysku 3D. Miękki aplikator precyzyjnie otula usta umożliwiając precyzyjne nakładanie kosmetyku.•ładny efekt połysku 3D, połyskujące i nawilżone usta•niezwykle trwały - aż do 6 godzin komfortu, żywego koloru i wysokiego połysku•Wzbogacony olejkiem arganowym i witaminą E•Lekka, postępowa formuła nie pozostawia uczucia lepkości•przyjemny dla ust, miękki aplikator zagwarantuje gładkie i dokładne nakładanie produktu•Pielęgnująca usta technologia Gloss Lock