Rimmel london stay glossy oh my lipgloss 6,5ml w błyszczyk 160 stay my rose (3614220077673) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Rimmel london stay glossy oh my lipgloss 6,5ml w błyszczyk 160 stay my rose (3614220077673) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Rimmel Oh My Gloss! błyszczyk do ust odcień 160 Stay My Rose 6.5 ml
13.70
Notino.pl
Rimmel Oh My Gloss! błyszczyk do ust 160 Stay My Rose 6.5 ml
18.90
Bee.pl
Oh My Gloss! błyszczyk do ust 160 Stay My Rose
20.79
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Błyszczyki do ust

Opis

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego nowatorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować producenta.

Międzynarodowy rozgłos producent zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące głównie popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia marki przez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment marki nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się niewątpliwie fakt, że twarzą producenta stała się urzekająca i jeszcze bardziej popularna supermodelka Kate Moss.

obecnie serca wielu potencjalnych konsumentek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie producenta znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są z reguły adresowane do młodego pokolenia damskiej płci.

Jednym z ostatnich artykułów z sukcesem wylansowanych przez Rimmel London jest wyjątkowo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się odpornością na pocałunki w okresie 16 godzin i na dodatek nie brudzi!

Takie atrybuty ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą pełną niekoniecznie klasycznego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Charakterystyczna twarz Jagger produktywnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London na dodatek w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady oraz słynną maskarę.