Body kopertowe niemowlęce z długim rękawem Pudrowe Koala - Dolce Sonno, BK PUDROWE KOALA promocja 2020

jest dostępny w sklepie Slodkisen

Parametry

Producent:Dolce Sonno
Kategoria:Body niemowlęce

Opis

Body kopertowe dla niemowlaka długi rękaw | Pudrowe Koala Dolce Sonno

Body z długim rękawem w urocze misie koala na pudrowym tle. Nadzwyczajne dla dziewczynki. Bodziak spinany jest na bezniklowe napy po całej długości oraz w kroku, umozliwia to szybką podmianę pieluszki nawet w nocy, w trakcie snu niemowlaka. Body kopertowe występuje w rozmiarach 56,62,68. Ubranko może być noszone samodzielnie lub kreować komplet z innymi częściami garderoby np. Z półśpiochami.

Body kopertowe Dolce Sonno 100% bawełna

Najwyższej jakości body dla niemowlaka, uszyte z bawełny w pierwszym gatunku. Wszystkie tekstylia wykorzystane do szycia ubranek Dolce Sonno mają konieczne atesty bezpieczeństwa:

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji krzywdzących w stężeniach posiadających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. Pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Ubranka dla niemowląt Dolce Sonno

Jako producent z 20-letnim doświadczeniem oferujemy wysoką jakość ubranek dla niemowląt. Wybierając tkaninę kierujemy się najnowszymi trendami na rynku i najwyższą jakością, a także bezpieczeństwem maluszków. W naszej ofercie poza bodziakami znajdują się m.in. Półśpiochy, Pajace, Body dla niemowląt wciągane poprzez główkę maluszka i Rampersy.

Skład: 100% bawełna | towar: w 100% polski

Body kopertowe dla niemowląt z długim rękawem - tabelka wymiarowa

Polecamy dodatkowo inne produkty z linii "KOALA". przejrzyj PRODUKTY Wybierz to co najlepsze dla Twojego maluszka! Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych niedużych klientów jest dla nas priorytetem:) Zapraszamy do zakupów!