Body kopertowe niemowlęce z długim rękawem róże fluid - marki Dolce sonno promocja 2020

jest dostępny w sklepie Slodkisen

Parametry

Producent:Dolce Sonno
Kategoria:Body niemowlęce
Kolor różowy

Opis

Body kopertowe dla niemowlaka z długim rękawem | Róże Fluid Dolce Sonno

Śliczne body z długim rękawem z dekoratywną falbanką, w wielkie róże na beżowym tle. Specjalny krój body kopertowego powoduje, że przebieranie maluszka staje się istotnie wygodne i bezpieczne dla noworodka. Body kopertowe występuje w wymiarach 56,62,68. Bodziak może być noszony jako samodzielne ubranko albo wytwarzać komplet z innymi częściami garderoby z kolekcji Róże Fluid.

Body kopertowe Dolce Sonno 100% bawełna

Wysokiej jakości body dla niemowlaków uszyte ze 100% bawełny, rozpinane na bezniklowe napy. Wszystkie tekstylia wykorzystane do szycia ubranek Dolce Sonno posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa:

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji krzywdzących w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. Pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Ubranka dla niemowląt Dolce Sonno

Jako marka bielizny ciążowej i niemowlęcej gwarantujemy wysoką jakość i skrupulatność wykonania ubranek dla niemowląt. Wybierając dzianinę kierujemy się najnowszymi trendami na rynku i najwyższą jakością i bezpieczeństwem maluszków.

Skład: 100% bawełna | towar: w 100% polski

Body kopertowe dla niemowląt z długim rękawem - tablica wymiarowa

Wybierz to co najkorzystniejsze dla Twojego maluszka! Bezpieczeństwo i satysfakcja naszych nieznacznych klientów jest dla nas priorytetem:) Zapraszamy do zakupów!